ورزش ایران / شناسه خبر: 73844 / تاریخ انتشار : 1395/11/28 17:55
|

باروز: نسل کشتی عوض شده/ در ایران محبوب تر از آمریکا هستم

قهرمان آمریکایی کشتی آزاد المپیک لندن گفت: خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا بار دیگر توانستم به ایران بیایم. این موضوع به قدری غیرقابل وصف است که باورم نمی شود.

ایران ورزشی آنلاین / جردن باروز کشتی گیر تیم ملی کشتی آزاد آمریکا که در نخستین دیدارش در این مسابقات در جدالی حساس و دیدنی با نتیجه نزدیک 2 بر 2 از سد حریف گرجستانی گذشت، درباره حضور در ایران گفت: در ایران نسبت به کشور خودم محبوب تر هستم.

او ادامه داد: خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا بار دیگر توانستم به ایران بیایم این موضوع به قدری غیرقابل وصف است که باورم نمی شود. کشتی ایران را به خاطر مردم و تماشاگرانش دوست دارم.

باروز درباره شرایط کشتی ایران گفت: شرایط کشتی ایران خوب بوده  و هست و الان هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. به نظرم حسن یزدانی بهترین کشتی گیر حال حاضر ایران است.

دارنده مدال های طلای کشتی آزاد المپیک و جهان در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد بعد از ناکامی در المپیک شرایط روحیه خوبی ندارد، گفت: من پیش از المپیک صاحب فرزند دومم شدم، مسئولیت من در مقابل زندگی خانوادگی و فرزندانم اهمیت دارد و نباید تمام حواسم معطوف به ورزش باشد و باید به زندگی شخصی ام هم رسیدگی کنم.

باروز در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کند بار دیگر بتواند صاحب مدال المپیک شود یا گفت: تمام تلاشم این است که به این هدف برسم، اما نسل کشتی گیران در وزن من تغییر کرده است و کشتی‌گیران جدیدی وارد میدان مبارزه شده اند که انگیزه بالایی دارند.

captcha
تازه ها
بیشتر