فوتبال ایران / شناسه خبر: 73753 / تاریخ انتشار : 1395/11/24 19:14
|

منصوریان: ما یک تیم بی‌رحم هستیم

نماد 4 و 6 نیستم و هیچ وقت هم با دست علامتی نشان ندادم. فوتبال ما باید منطقی باشد و از این فضای خودخواهانه خارج شود.

ایران ورزشی آنلاین / منصوریان به آنچه می خواست در بازی شهرآورد رسید و حالا خوشحال ترین مرد این فوتبال است. سرمربی استقلال بعد از بازی در ارتباط با عملکرد بازیکنانش گفت: «یک برد ۹۰ دقیقه‌ای به دست آوردیم و با هواداران پرسپولیس منافع مشترک در آسیا داریم. ما و پرسپولیس نشاط فوتبال هستیم. هواداران پرسپولیس و استقلال نشاط فوتبال هستند. سخت است که وقتی از پرسپولیس یک بر صفر عقب بیفتید، بازی را دربیاورید. گلی که در دقیقه ۵ خوردیم، مثل شوک بود و بازیکنان ما از خواب بیدار شدند و در نهایت این بازی را بردیم.»
منصوریان در مورد اتفاقات جنجالی بازی  هم گفت: «نقطه تلخ بازی اتفاقات آخر بازی بود. هنوز حرفه‌ای نشده‌ایم. هم بازیکنان پرسپولیس و هم بازیکنان ما نتوانستند خودشان را کنترل کنند؛ چند دقیقه آخر بازی نکته تلخ بازی بود. در مجموع خوب بازی کردیم و پرسپولیس را به خوبی مدیریت کردیم. وقتی ۳ بر یک از حریف پیش بودیم، مجبور بودیم یک پله عقب‌ بازی کنیم.»
سرمربی استقلال درمورد اخراج رحمتی هم گفت: «سرم را بالا آوردم دیدم رحمتی اخراج شده است. اگر قرار بود حرفه‌ای برخورد کنیم 5، 6 نفر باید اخراج می‌شدند. پادوانی روی گل دوم ضربه خورد و اصلاً نفهمید چه  اتفاقی افتاده است. حواشی مسابقه دست به دست هم داد تا این اتفاقات بیفتد.»

منصوریان در مورد اینکه چه شد تیمش پس از عقب افتادن به بازی بازگشت، گفت: «درست است ما از پرسپولیس 3 بر یک پیش افتادیم اما آنها حریف قابل احترامی هستند، می‌دانستیم اگر از این تیم پیش بیفتیم و گل بزنیم با توجه به اینکه دقایق زیادی آنها گل نخوردند به شوک می‌روند. همین اتفاق هم افتاد و ‌آنها روند بازی را از دست دادند. اگر ما در دقیقه 70 گل می‌خوردیم قطعاً بازنده می‌شدیم اما گل دقیقه 5 یک شوک بود و بعد از آن توانستیم خودمان را جمع‌ وجور کنیم. ما یک تیم فیزیکی و بی‌رحم هستیم و یک مدل بازی می‌کنیم.»

منصوریان در مورد اینکه شما 4 بار است برانکو را شکست داده‌اید و این می‌تواند یک نماد برای استقلال شود، گفت:«چنین چیزی  نیست  قبل از بازی گفتم اگر ما برنده شویم منکر خوب بودن برانکو نمی‌شوم او 6 سال سرمربی تیم ملی بوده، زمانی که من در تیم ملی بازی می‌کردم و زمانی که تیم ملی در رنکینگ هفدهم جهان قرار داشته به این فوتبال خدمت کردم. برخی مسائل دست به دست هم می‌دهد که این حرف‌ها به وجود می‌آید اما نماد 4 و 6 نیستم و هیچ وقت هم با دست علامتی نشان ندادم. فوتبال ما باید منطقی باشد و از این فضای خودخواهانه خارج شود. »

منصوریان در مورد اینکه رحمتی بعد از بازی با تراکتورسازی در این بازی هم جنجال‌سازی کرد، گفت:« در این بازی تقصیری نداشت او بزرگتر تیم ما و دروازه‌بان تیم ما است و ضربه خورد و به زمین افتاد. فوتبال ما هنوز آماتوری است او ضربه خورد و کتفش را گرفته بود، قطعاً من دوست ندارم دروازه‌بان ما مثل دروازه‌بان تیم‌های حوزه خلیج‌فارس نباشد که یک ربع خودش را به زمین می‌اندازد اما او در این بازی ضربه خورد و به زمین افتاد و کاری نمی‌توانست رحمتی در این مدت خودش را به خوبی مدیریت کرده است، در فضایی که بین ما و رحمتی ایجاد شد برنده مهدی رحمتی بود، منتظر بودیم ببینیم او چه علایمی را نشان می‌دهد. به او افتخار می‌کنم »

منصوریان در مورد اینکه در 4 بازی 12 امتیاز گرفتی و توقع می‌رود که الاهلی را شکست بدهی، گفت:« این توقع منطقی نیست، ما به نقطه عطفی رسیدیم، دو خرید انجام دادیم جباروف و آندو اگر آنها را کنار جوانانمان داشتیم شرایطمان بهتر می‌شد. این دو عزیز می‌توانستند به ما کمک کنند. در زمانی که این دو با ما تمرین می‌کردند جوانان ما دو پله بالا آمدند جباروف دو بار مرد سال شده و آندو 101 بازی ملی دارد. به هر حال توفیق اجباری بود، وقتی ‌آنها را نداریم از جوانان استفاده می‌کنیم. آندو از خیلی‌ چیزها گذشت تا به استقلال بیاید. مبلغ هنگفتی را بخشید تا به استقلال بیاید. جباروف بازیکن ما است او قرضی به سپاهان رفته است. آندو را هم در رادار خود داریم. تنها برای روزبه چشمی خیلی ناراحتم او شش ماه با ما تمرین کرد اگر روزبه رباط پاره نمی‌کرد هم لیگ و هم جام حذفی را می‌بردیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر