ورزش ایران / شناسه خبر: 73630 / تاریخ انتشار : 1395/11/17 19:13
|

شورای فنی تکواندو مربی معرفی می‌کند، کمیته تایید

فدراسیون تکواندو پس از معرفی اعضای کمیته فنی 7 نفره، اعضای شورای فنی تکواندو را هم معرفی کرد.

ایران ورزشی آنلاین / فدراسیون تکواندو پس از معرفی اعضای کمیته فنی 7 نفره، اعضای شورای فنی تکواندو را هم معرفی کرد. شورایی که گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی را معرفی می کند تا اعضای کمیته فنی با بررسی گزینه ها یک نفر را به عنوان سرمربی برگزیند. این تشریفات در نظر گرفته شده برای انتخاب سرمربی تیم ملی تکواندوی مردان در حالی است که از فردای استعفای بیژن مقانلو نام گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی تکواندو دهان به دهان می چرخید.اما فدراسیون تکواندو آهسته و آهسته پیش آمده است و نمی خواهد بی گدار به آب بزند.رییس فدراسیون تکواندو هم در این مدت تاکید داشته که انتخاب کادرفنی زیر نظر کمیته فنی انجام می‌گیرد. انتخاب اعضای کمیته فنی در 45 روز گذشته دغدغه علاقمندان تکواندو بود و با انتخاب اصغر رحیمی، محمد احسنی فروز، سیروس رضایی، حسینعلی نظری و زهرا سروی رسما کار این کمیته آغاز شد.

پس از چند روز از معرفی اعضای کمیته ،اعضای 15 نفره شورای فنی نیز معرفی شد.این انتخاب در حالی صورت گرفته است که فدراسیون تلاش کرده تا هر عقیده و نظری که با فدراسیون تکواندو کار می‌کنند در این شورا نماینده داشته باشند. برهمین اساس سید نعمت خلیفه، فریبرز عسگری، محمدرضا زوار، فیض‌الله نفجم، پیام خانلرخانی، مهدی بی‌باک، وحید عبداللهی، یوسف کرمی، علیرضا نصرآزادانی، مجید امین ترابی، رحیم صالحی، احمد اخلاقی، هادی افشار، مهرو کمرانی، ندا زارع و فاطمه اسد پور به عنوان اعضای شورای فنی فدراسیون تکواندو معرفی شدند.

این دو کمیته در حالی مسئولیت انتخاب کادرفنی را برعهده دارند که از دید برخی منتقدان این کمیته ها فرمایشی هستند و سرمربی تیم ملی از قبل تعیین شده است.تیم ملی تکواندودو رویداد مهم را پیش رو دارد.چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در تاریخ 26 تا 28 اردیبهشت در شهر «باکو» آذربایجان و بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 3 تا 9 تیر ماه سال آینده در کره جنوبی از مسابقات پیش روی تکواندوست.

captcha
تازه ها
بیشتر