لژیونرها / شناسه خبر: 73569 / تاریخ انتشار : 1395/11/15 17:18
|

دسته گل تازه‌تر از مدیریت تراکتورسازی: محرومیت از نقل و انتقالات فصل آینده

باید با احترام ایستاد و برای اینها دست زد، برای مدیرانی که از تراکتورسازی تیمی ساختند که بحرانی تاریخی را تجربه می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / تراکتور از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است. این خبر شوک آور از سوی پائولو رودریگوئز، مدیربرنامه‌های پرتغالی اعلام شد. او که 4 موکل در تراکتورسازی داشته ادعا می‌کند طبق حکم فیفا تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالاتی (زمستان و تابستان) محروم شده است.

این وکیل پرتغالی تونی اولیویرا، فلاویو لوپز، ژائو ویلا و آنسلمو را در دوران مدیریت محمدحسین جعفری به تراکتور معرفی کرده بود که این باشگاه با هر 4 بازیکن و مربی او قرارداد بسته اما با عدم پرداخت دیون از سوی باشگاه تراکتورسازی، فیفا محرومیتی سنگین را اعلام کرده است.

بنا بر حکمی که فیفا اعلام کرده تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است و از ابتدای سال 2017 تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی تابستان حق جابه جایی بازیکن را ندارد. با نامه ای که نسخه ای از آن را می‌بینید و به این خبر الصاق شده، مشخص است که محرومیت باشگاه در 14 دی ماه به فدراسیون و این باشگاه ابلاغ شده و مشخص نیست که چگونه فدراسیون به تراکتورسازی اجازه استخدام بازیکنان جدید را داده است؟

جالب اینکه پرونده تونی اولیویرا و فلاویو لوپز همچنان باز است و به گفته وکیل آنها جریمه پرونده تونی، کسر 6 امتیاز از تراکتورسازی است.


فیفا، تراکتورسازی را برای دو مرحله ثبت نام، که از 4 ژانویه 2017 شروع می شود از انتقال بازیکن محروم کرده است.

کلیدواژه
تراکتورسازی
captcha
تازه ها
بیشتر