ورزش جهان / شناسه خبر: 73545 / تاریخ انتشار : 1395/11/14 10:35
|

هکتور کوپر: در فینال‌ها خوش‌شانس نیستم

مربی آرژانتینی که با مصر به فینال جام ملت‌های آفریقا رسیده امیدوار است این بار بتواند در یک فینال مهم به پیروزی برسد.

ایران ورزشی آنلاین / هکتور کوپر، سرمربی مصر پس از صعود تیمش به فینال جام ملت‌های آفریقا اعتراف کرد که بورکینافاسو تیم برتر زمین بوده است. مربی آرژانتینی گفت: «می‌دانستیم که بازی مقابل تیم سریع بورکینافاسو آسان نیست. آنها فرصت‌های زیادی داشتند که نتوانستند استفاده کنند. ما خسته بودیم و دوست داشتیم بازی هرچه زودتر به ضربات پنالتی برسد. حالا باید استراحت کنیم و بر اساس تیمی که به فینال می‌رسد، استراتژی‌مان را تنظیم کنیم. امیدوارم فینال سیزدهم برای ما خوش‌یمن باشد، هرچند من در فینال‌ها خیلی خوش‌شان نبوده‌ام.» اشاره او به چهار ناکامی‌اش در فینال با تیم‌های مایورکا و والنسیا است.

سرمربی بورکینافاسو اما معتقد بود که تیمش بازی را به اشتباهات داوری باخته است. پائولو دوارته پرتغالی گفت: «می‌خواهم به کسی تبریک بگویم که مانع رسیدن ما به فینال شد. معمولا درباره داوری حرفی نمی‌زنم، ولی مجبورم این را بگویم. همه دیدند که در نیمه اول مدافع حریف در موقعیت تک به تک توپ را با دست زد. داور بعد از 30 ثانیه سوت زد و کارت نداد. این طبیعی نیست.»

دوارته اضافه کرد: «مصر این بازی را با تجربه بالای دروازه‌بانش برد، ولی ما مستحق پیروزی بودیم.  نمی‌توان مصر را متهم کرد، این ما بودیم که نتوانستیم بیشتر از حریف گل بزنیم. با این حال باید بگویم که یک نفر مانع از رسیدن ما به فینال شد.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر