فوتبال ایران / شناسه خبر: 73497 / تاریخ انتشار : 1395/11/12 14:45
|

حقیقی و پورت‌ویل چطور به هم رسیدند؟

مدت‌ها از دروازه‌بان اصلی تیم ملی در جام جهانی 2014 خبری نبود تا اینکه دوشنبه شب خبر رسید او به تیم دسته سومی پورت‌ویل می‌پیوندد.

ایران ورزشی آنلاین / علیرضا حقیقی نیم‌فصل اول بدون تیم بود و هیچ خبری از انتقالش شنیده نمی‌شد، ولی دوشنبه شب ناگهان خبر رسید که دروازه‌بان اصلی تیم ملی در جام جهانی 2014 به تیم پورت‌ویل می‌پیوندد. حقیقی و پورت‌ویل ولی چطور به هم رسیدند؟

پورت ویل که از دیروز و با خبر انتقال قریب الوقوع علیرضا حقیقی به این باشگاه به صدر اخبار فوتبال ایران راه پیدا کرد، باشگاهی 141 ساله است که بیشتر سال های حیاتش را در دسته های پایین تر فوتبال انگلیس سپری کرده اما قدمت طولانی اش که به قرن نوزدهم برمی گردد، همواره به عنوان باشگاهی قابل احترام از آن یاد شده است.

در حالی که تنها دو روز تا پایان بازار نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده بود، یک توئیت از خبرنگار باسابقه نشریه سان، آلن نیکسون، پورت ویل را در سرخط اخبار فوتبال ایران قرار داد:" پورت ویل به دنبال خرید علیرضا حقیقی، دروازه بان ایرانی است."

این خبر در حالی مورد توجه هواداران پورت ویل قرار گرفت که فقط چند ساعت قبل اعلام شده بود که جک آلنویک، دروازه پورت ویل، با  باشگاه رنجرز به توافق رسیده است. آلنویک که با سابقه حضور در ساندرلند و نیوکاسل، 18 ماه برای پورت ویل بازی کرده بود، با نمایش های خوبش، راهی رنجرز شد تا پورت ویل نیاز به یک دروازه جدید پیدا کند.

خبر انتقال حقیقی برای طرفداران پورت ویل کمی هم عجیب بود زیرا مایکل براون، سرمربی جدید این تیم، در مدت کوتاه حضورش در این باشگاه، ترجیح داده بود بازیکنان انگلیسی را به خدمت بگیرد و گروهی حتی به طنز اعلام کردند که خرید حقیقی نشان می دهد که هنوز برونو ریبیرو، مربی قبلی پورت ویل، تصمیم گیری در مورد نقل و انتقالات را برعهده دارد.

به هر حال اگر این انتقال نهایی شود، قدم مثبتی در کارنامه علیرضا حقیقی خواهد بود که بعد از چند فصل بازی در لیگ پرتغال برای پنافیل و مارتیمو، حالا حضور در فوتبال انگلیس را می تواند تجربه کند.

هرچند پورت ویل در دسته اول فوتبال انگلیس حضور دارد که در واقع سومین لیگ این کشور بعد از لیگ برتر و چمپیونشیپ است اما درخشش بازیکنان این لیگ همواره مورد توجه باشگاه های دسته‌های بالاتر است.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73497
captcha
تازه ها
بیشتر