ورزش ایران / شناسه خبر: 73415 / تاریخ انتشار : 1395/11/9 19:54
|

وزن‌کشی فرنگی‌کاران چهار وزن دوم / جایزه بزرگ فرانسه

در چهار وزن دوم مسابقات کشتی جایزه بزرگ فرانسه امیر قاسمی منجزی با یک برد به نیمه نهایی می رسد.

ایران ورزشی آنلاین / با برگزاری مسابقات وزن کشی چهار وزن دوم نمایندگان کشورمان در روز دوم این مسابقات حریفان خود را شناختند که در برخی اوزان به دلیل کم بودن شرکت کننده ها فرنگی کاران ایران با یک مسابقه گام به نیمه نهایی می گذارند.

براین اساس در وزن 59 کیلو گرم محسن حاجی پور در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد. او در دور دوم با ژان سیریسک سارس از قزاقستان روبرو می شود. حاجی پور در صورت پیروزی در این مسابقه در دور بعد با برنده مسابقه کشتی گیران آمریکا و فرانسه روبرو می شود. در این وزن 12 کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

در وزن 66 کیلوگرم 20 کشتی گیر وزن کشی کرده اند. در این وزن علی ارسلان از ایران در دور نخست آندریاس ویتچس از سوئیس روبرو می شود. او در صورت پیروزی بر این حریف گمنام در دور بعد به مصاف حریفی از کشور میزبان می رود.

در وزن 80 کیلو گرم فقط 10 کشتی گیر وزن کشی کرده اند که رامین طاهری از ایران در دور نخست با دامیان از سوئیس روبرو می شود. او با دو برد می تواند مدال خود را قطعی کند.

در وزن 130 کیلو گرم هم که امیر قاسمی منجزی کشتی گیر ایران است، فقط 6 کشتی گیر وزن کشی کرده اند. قاسمی منجزی در این میان با قرعه استراحت هم روبرو شده است و با یک مسابقه راهی نیمه نهایی می شود.

او برای رسیدن به نیمه نهایی باید با لوچ زانتون از فرانسه روبرو شود. قاسمی منجزی حتی اگر بازنده هم باشد به رده بندی می رسد.

captcha
تازه ها
بیشتر