ورزش ایران / شناسه خبر: 73408 / تاریخ انتشار : 1395/11/9 18:18
|
بازی جنجالی گنبد هم تکرار می شود

یک تصمیم عجیب دیگر در لیگ والیبال

بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، بازی هاوش گنبد و شهرداری تبریز ساعت 16 روز یکشنبه 17 بهمن ماه در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد.

ایران ورزشی آنلاین / کمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال پس از بررسی مجدد پرونده دیدار دو تیم هاوش گنبد و شهرداری تبریز رای به دیدار مجدد این تیم ها داد. تیم های هاوش گنبد و شهرداری تبریز نیز در چارچوب دیدار هفته پانزدهم در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در ست چهارم به دلیل پرتاب اشیاء از سوی تماشاگران به داخل زمین ناتمام ماند.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال 20 دیماه به پرونده این مسابقه رسیدگی کرد و رای به شکست فنی هاوش گنبد (سه بر صفر در سه ست 25 بر صفر) مقابل شهرداری تبریز داد.

پس از اعتراض باشگاه هاوش گنبد نسبت به این رای، کمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و کمیته تجدید نظر با حضور احمدی مدیرکل دفتر بازرسی وزارت ورزش و جوانان، مبینی معاون دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها، منوچهر پورحسن کارشناس ورزشی و آشنا به امور والیبال و مهین انصاری کارشناس حقوقی برگزار شد.

در نهایت پس از بحث و تبادل نظر درباره این پرونده و بازبینی فیلم مسابقه و ارائه گزارش داور اول مسابقه، کمیته تجدید نظر به اتفاق آراء رای به تجدید این مسابقه در تهران و بدون حضور تماشاچی داد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، دیدار دو تیم هاوش گنبد و شهرداری تبریز ساعت 16 روز یکشنبه 17 بهمن ماه در خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد.

تا اینجا خبر فدراسیون بود و تصمیمی که برای این دیدار گرفته شده. تصمیمی که یک بار دیگر بی اعتباری و سستی تصمیمات در فدراسیون والیبال را تایید می کند. رای تکرار این بازی آن هم در تهران و بدون حضور تماشاگر، به نفع تیمی داده شده که خودش از بازی امروز انصراف داده و شانسی برای صعود ندارد. حالا مشخص نیست که چه اتفاقی باعث این رای شده و چه نکته ای این تصمیم نقش داشته اما در هر صورت بیش از هرچیز در شرایط حساس کنونی تعجب آور است!

گنبدی ها در هفته آینده لیگ برتر باید در خانه میزبان کاله باشند و پس از آن برای دیدار با شهرداری تبریز به تهران سفر کنند. سفری که شاید هیچوقت انجام نشود و تنها تمرکز نماینده تبریز در دو هفته پایانی لیگ بر هم خورده باشد!

captcha
تازه ها
بیشتر