ورزش ایران / شناسه خبر: 73405 / تاریخ انتشار : 1395/11/9 17:59
|

تصمیم تازه وزیر ورزش / سجادی رفت، داورزنی آمد

این سوال دغدغه علاقه مندان به والیبال شده که چه کسی قرار است جای او به فدراسیون والیبال برود؟ سوالی که حتی در وزارت ورزش هم هنوز پاسخ روشنی درباره آن وجود ندارد.

ایران ورزشی آنلاین / از اولین روزهای حضور سلطانی فر در وزارت ورزش، این موضوع مطرح بود که قرار است تغییراتی وسیع در سطح وزارتخانه اتفاق بیفتد. اما با رفتن رباب شهریان از معاونت بانوان، تغییر فقط به این بخش خلاصه شد، تا عصر دیروز که حکم محمد رضا داورزنی در معاونت قهرمانی وزارت ورزش صادر شد و این حکم یعنی خداحافظی نصرالله سجادی بعد از سه سال. معاونی که گزینه وزارت ورزش بود اما بعد از اینکه از مجلس رای اعتماد نگرفت، در معاونت قهرمانی ماند تا دیروز که به نوعی حکم برکناری‌اش را از وزیر ورزش گرفت. اینکه چرا وزیر ورزش به این جمع بندی رسیده، نیاز به بررسی بیشتر دارد اما روزی که حکم ماموریت سجادی در وزارت ورزش برای یک سال دیگر تمدید شد، اینطور برداشت شد که تغییر معاونت قهرمانی عقب افتاده است؛ اگرچه حالا همین موضوع تمدید ماموریت سوال برانگیز است که چرا اگر قرار به جدایی سجادی از وزارت ورزش بوده، حکم ماموریت تمدید شده است؟

نفر اول ورزش کشور در بررسی های خود به این نتیجه رسیده که باید در این معاونت که مهمترین معاونت وزارت ورزش است، تغییر ایجاد کند و در این شرایط است که در بین چند رییس فدراسیونی‌ که گزینه‌ او برای جایگزینی سجادی بودند، قرعه به نام رییس فدراسیون والیبال افتاده تا حکم معاونت با امضای وزیر ورزش برایش صادر شود و حالا این سوال دغدغه علاقه مندان به والیبال باشد که چه کسی قرار است جای او به فدراسیون والیبال برود؟ سوالی که حتی در وزارت ورزش هم هنوز پاسخ روشنی درباره آن وجود ندارد و تنها مسوولان مربوطه به بیان این جمله اکتفا می‌کنند که قرار است داورزنی به عنوان سرپرست کارش را ادامه دهد تا تصمیم تازه‌ای گرفته شود.

captcha
تازه ها
بیشتر