فوتبال ایران / شناسه خبر: 73386 / تاریخ انتشار : 1395/11/8 22:34
|

تقاضای حکم اخراج از سوی منصوریان / آیا مقصر اصلی افتخاری نیست؟

منصوریان از افتخاری خواسته که با بی‌رحمی مقصران محرومیت استقلال را اخراج کند. به نظر شما افتخاری باید حکم اخراج خودش را بنویسد و زیر این حکم اخراج امضا کند؟

ایران ورزشی آنلاین / علیرضا منصوریان در روزهای اخیر بسیار تلاش کرده تا مسئول و مقصر اول ممنوعیت استقلال از نقل و انتقالات سید رضا افتخاری نباشد. افتخاری در بحرانی‌ترین روزها منصوریان را روی نیمکت حفظ کرده و منصوریان هم به فکر جبران است. منصوریان امروز با طرح این بحث‌ها همچنان به دفاعیاتش ادامه داده: «حکم فیفا قطعی بود. وقتی برای بارسلونا برنگشت، برای ما نیز برنخواهد گشت. امید داریم که از بازیکنان آزاد استفاده کنیم. 2 فوریه پنجره بسته می شود و ما امیدواریم پنجره به روی ما باز شود. پادوانی بازیکن آزاد نبود و به عنوان سهمیه لیگ برتری آمد. هواداران ما خیلی اذیت شدند اما به آنها می گویم که ما در مسیر محکم حرکت می کنیم تا به ما آسیب نخورد. نیاز به آرامش داریم. در 3-4 شب گذشته شبهای سختی را گذراندم. به افتخاری گفتم بی رحمی بخشی از موفقیت است و اگر دل رحم باشی، موفق نخواهیم شد. بی رحمی در ازای بی انضباطی که صورت گرفته باید انجام شود. به دوستان گفتم با بی رحمی تمام دوستان را از باشگاه بیرون کنند.»

با قطعی شدن حکم فیفا باید دید که در روزهای آینده چه کسانی در این قضیه قربانی خواهند شد تا شاید هواداران استقلال اندکی از مواضع خود علیه افتخاری عقب نشینی کنند. افتخاری که با توجه به اسناد نقش غیرقابل انکاری در محرومیت استقلال از نقل و انتقالات ژانویه دارد، ممکن است به دلیل این اهمال اداری خود برکنار شود. البته علیرضا منصوریان تمام تلاش خود را برای حمایت از مدیر تیم انجام داده چراکه جبهه مقابل در صورت بازگشت به استقلال ممکن است جایگاه او را نیز تهدید کند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73386
captcha
تازه ها
بیشتر