فوتبال ایران / شناسه خبر: 73360 / تاریخ انتشار : 1395/11/7 23:48
|

منصوریان شنبه چه می‌گوید؟ / خط و نشان برای فتح‌الله‌زاده، پوزش از بقیه

منصوریان در این جدل‌ها پی چه می‌گردد؟ توجیه شکست‌ها و ناکامی فنی؟ فتح‌الله‌زاده دنبال چیست؟ مثل همیشه دنبال بازگشت؟ (عکس: صحنه‌ای از رابطه‌ی نمایشی پیشین بین فتح‌الله‌زاده و منصوریان)

ایران ورزشی آنلاین / علیرضا منصوریان قرار است روز شنبه علیه علی فتح‌الله زاده مصاحبه کند و بابت مصاحبه‌ انجام نداده‌اش پیشاپیش از سایر مدیران پیشین باشگاه استقلال پوزش خواسته است. این همه ادا و اطوار چه معنایی دارد؟

علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال از تماس با مدیران پیشین استقلال برای توضیح در خصوص مصاحبه بعد از بازی با پیکان خبر داد. سرمربی استقلال در این رابطه گفت: «با مدیران پیشینم آقایان اولیایی، قریب و واعظ آشتیانی تماس گرفتم تا بابت مصاحبه‌ای که قرار است روز شنبه انجام بدهم، از آنها عذر خواهی کنم و به آنها بگویم منظورم از مصاحبه‌ای که قرار است داشته باشم، به هیچ وجه در مورد آنها نیست و منظورم فقط علی فتح الله زاده است. قصد داشتم با آقای افشارزاده هم تماس بگیرم که موبایل ایشان خاموش بود. بنده هرگز قصد بی‌احترامی به آقای افشارزاده را نداشتم و ایشان را پدر ورزش ایران می دانم. آقای افشارزاده در آمدن من به استقلال نقش مهمی داشت و از این بابت از ایشان تا همیشه سپاسگذارم. متاسفانه برای اولین بار ناچارم پاسخ یکی از مدیرانم را بدهم و به همین دلیل از آقایان اولیایی، قریب، افشارزاده و واعظ آشتیانی عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم بابت مصاحبه روز شنبه، من را ببخشند و آن را به حساب دفاع از حق خودم بگذارند نه صحبت در مورد این 4 عزیز.»

بی‌تردید درباره مدیریت فتح‌الله‌زاده و بسیاری دیگر از مدیران باشگاه استقلال می‌توان شدیدترین انتقادات را مطرح کرد و دوران مدیریت‌شان را یکسره زیر سوال برد، اما باید پرسید که آیا منصوریان برای توجیه ناکامی فنی‌اش در استقلال به چنین جوی دامن زده است؟

 

 

 

captcha
نظرات شما | 1 نظر
ناصرنظيرى
1395/11/8 - 15:56
لابد منصوريان انتظار داشته از10سال پيش مربى استقلال مى شدو مسئول عدم توفيقش رو فتح الله زاده مى دونه
rateup 0
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر