فوتبال ایران / شناسه خبر: 73311 / تاریخ انتشار : 1395/11/6 17:19
|

پاسخ‌ تند فتح‌الله‌زاده و افشارزاده / همه علیه منصوریان: تو به کار خودت برس!

منصوریان اگر کوشش کند که محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی را به توجیه برای ناکامی تیمش تبدیل کند، به نظر شما راه غلطی را انتخاب نکرده است؟

ایران ورزشی آنلاین / استقلال گرفتار بحران جدی شده و از نقل و انتقالات زمستانی محروم است. این مصاحبه‌ها و تقسیم تقصیرها نیز دردی از استقلال دوا نمی‌کند و گره‌ای را نمی‌گشاید.

علیرضا منصوریان دیشب در مصاحبه‌اش پای مدیران سابق استقلال را به میان کشید و گفت: «4 یا 5 سال از شروع پرونده این بازیکنان در کمیته انضباطی فیفا می گذرد اما ما خیلی راحت به آن نگاه می کنیم. نمی دانم چرا مسئولینی که 4 سال در باشگاه بودند یک بار با خود نگفتند که آسیب این اتفاق برای باشگاه و هواداران آن است. یک بار آستین بالا نزدند تا در فضای حقوقی که با این بازیکنان قرار داد می بندند، قراردادی محکم امضا کنند. چرا این بازیکنان بعد از رفتن همگی مدعی هستند و کار آنها به کمیته انضباطی فیفا کشیده می شود؟ 

بعضی باشگاه ها در لیگ برتر اصلا پرونده ای در فیفا ندارند زیرا در یک نقطه قرارداد با بازیکنان را شروع می کنند و در یک نقطه نیز به پایان می رسانند و تمام مدارک را برای فیفا ارسال می کنند تا مشخص شود هیچ طلبی ندارد. ساموئل مبلغ هنگفتی مانند هلمکه و ردی طلب دارد. شیحی نیز آخرین بازیکن بود که طلب داشت. چرا در این چهار سال کسی نگفت که این اتفاقات به استقلال و فضای هواداران آسیب می رساند؟»

حرف‌های منصوریان به فتح‌الله‌زاده برخورده و مدیرعامل اسبق استقلال علیه منصوریان موضع گرفته است: «منصوریان یک میلیارد تومان قرارداد بسته و پول گرفته که کارگری استقلال را بکند و در این میان باید با هر شرایطی کنار بیاید چون پولش را گرفته است. تا قبل از این اتفاق ما هر کاری از او دیدیم جز این که بخواهد به وظیفه اصلی اش در قبال مسائل فنی رسیدگی کند. گویی او مدیر است و یکی دیگر سرمربی و حالا هم که می بینیم خودش را وسط انداخته و مدام پای مدیران قبلی را به میان می کشد تا عملکرد ضعیف خودش و باشگاه را توجیه کند. اما این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست چون بنا دارم برای یک بار هم شده منصوریان را سرجایش بنشانم و نشان بدهم اگر او چنین جسارتی پیدا کرده که در کار مدیران دخالت کند تنها به خاطر مدیریت ضعیف فعلی استقلال بوده و نه چیز دیگر.»

بهرام افشارزاده نیز در پاسخ به اتهاماتی که به مدیران سابق استقلال وارد است، می‌گوید: «آقای منصوریان! بهترین تیم استقلال را تحویلت دادیم، اما چه نتایجی کسب کردی؟ به جای اینکه دیگران را محکوم کنی، بهتر است پاسخ دهی که چرا استقلال نتیجه نگرفت. هر کاری از ما خواستی انجام دادیم. هزینه کرده و اردو برگزار کردیم، بازیکن گرفتیم و از هیچ تلاشی هم دریغ نکردیم اما تیم چه نتیجه‌ای گرفت.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر