ورزش ایران / شناسه خبر: 73286 / تاریخ انتشار : 1395/11/5 17:08
|

برخواه دو نفر را از اردوی تیم ملی جوانان خط زد

سرمربی تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان، ولی پور و خاکپور دو وزنه بردار تیم های ملی پایه را از ادامه تمرینات تیم ملی کنار گذاشت.

ایران ورزشی آنلاین / محمد حسین برخواه سرمربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان در خصوص اردوهای این دو تیم؛ گفت: اردوهای تیم ملی نوجوانان از 2 بهمن در سالن وزنه برداری کبکانیان تهران آغاز شده است. هم اکنون ترکیب 10نفره این تیم با کنار گذاشتن ابوالفضل خاکپور تکمیل شد.

وی ادامه داد: تا روز اعزام به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در تایلند با 10 وزنه بردار، از جمله:(احسان قیصریه، مهدی پاپی، ابوالفضل جمعه پور، افشین طاهری، حمیدرضا زارع، حسین ساکی، محمد موئدی، محمد شهاب انداز،امیررضا عسگری دون و محمدرضا روشنی) به تمرینات ادامه می دهیم.

برخواه در خصوص شرایط اردوی تیم ملی جوانان نیز تصریح کرد: اردوی تیم ملی جوانان هم از 25 دی ماه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری در ورزشگاه آزادی آغاز شده و در این مرحله، فقط رامین ولی پور به طور موقت از اردو خارج می شود تا با وضعیت بهتری، مجدداً به اردو بازگردد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ادامه داد: روز جمعه( 8 بهمن ماه) نیز سه وزنه بردار دیگر (میلاد پورشنو، اسحاق ذعاب و محمد امین قاسمی) به اردوی جوانان اضافه می شوند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73286
captcha
تازه ها
بیشتر