ورزش جهان / شناسه خبر: 73270 / تاریخ انتشار : 1395/11/5 01:39
|

جام ملت‌های آفریقا/ محرز به خانه برگشت

الجزایر با وجود در اختیار داشتن ریاض محرز، بازیکن سال آفریقا بدون برد از مسابقات حذف شد. این تیم در روز آخر مقابل سنگال به تساوی 2-2 رسید.

ایران ورزشی آنلاین / الجزایر با وجود ستارگانی که در ترکیب تیمش داشت، نتوانست از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا صعود کند و با تساوی 2-2 مقابل سنگال حذف شد. الجزایر برای صعود باید سنگال را شکست می‌داد و در بازی همزمان تونس مقابل زیمباوه مغلوب شود، ولی هیچکدام از این نتایج رقم نخورد. در نهایت سنگال و تونس از گروه B به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

الجزایر در این بازی موفق شد دو بار با گل‌های اسلام سلیمانی، مهاجم لستر پیش بیفتد، ولی سنگال که به تعدادی از بازیکنان اصلی‌اش استراحت داده بود، هر بار به بازی برگشت. در بازی همزمان تونس 2-4 بورکینافاسو را شکست داد و با 6 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد.

سنگال با این تساوی 7 امتیازی و سرگروه شد تا در دور بعد با کامرون بازی کند. تونس هم با بورکینافاسو، سرگروه شگفتی‌ساز گروه A روبرو می‌شود. الجزایر در حالی که ریاض محرز، بازیکن سال قاره آفریقا را در ترکیبش داشت، بدون برد از مسابقات حذف شد، یک روز بعد از اینکه گابن میزبان با اوبامیانگ از مسابقات کنار رفته بود.

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر