فوتبال ایران / شناسه خبر: 73217 / تاریخ انتشار : 1395/11/3 18:31
|
چون قلعه نویی هستم محرومم می کنند

قلعه نویی: پرسپولیس 6 بار زودتر از ما بازی کند

اگر دنبال عدالت فوتبال هستیم باید شرایطی را فراهم کنیم تا پرسپولیس در مسابقات خود زودتر از ما به میدان برود. چرا با ما اینگونه رفتار می‌کنند؟

ایران ورزشی آنلاین / امیر قلعه‌نویی و سه امتیاز ارزشمند از بازی مقابل پیکان. همین بهانه ای است تا او خوشحال تر از همیشه روبروی خبرنگاران بنشیند و درباره این بازی صحبت کند:«به نظرم بازی ما مقابل پیکان را هر کسی دید لذت برد. ما تا دقیقه 80 باید سه گل به پیکان می‌زدیم، اما موقعیت‌های خود را از دست دادیم. در این بازی گل‌هایی نزدیم که جای تاسف دارد. با این حال باید به بچه‌های تیمم خسته نباشید بگویم و از هواداران‌مان تشکر کنم که مردانه تیم ما را تشویق کردند. بعد از تساوی هفته گذشته به 3 امتیاز این بازی نیاز داشتیم تا شرایط‌مان را در جدول بهبود بخشیم.»

سرمربی تراکتورسازی همچنان منتقد برنامه‌های سازمان لیگ است، حتی پس از کسب سه امتیاز: «باید گله خود را به گوش مسئولان سازمان لیگ برسانم. کجای دنیا عدالت اینگونه است که ما همیشه از رقیب‌مان زودتر به میدان برویم. اگر دوستان می‌خواهند عدالت را اجرا کنند پرسپولیس هم باید در چند دیدار قبل از ما به میدان برود و هر وقت که دو تیم به شرایط یکسان رسیدند دیدارهای‌مان همزمان برگزار شود. اولین مربی تاریخ لیگ ایران هستم که از تیمم امتیاز کسر کردند، بابت این مسئله گله دارم که چرا با من اینگونه رفتار می‌کنند، در حالی که خیلی‌ها با رفتارها و انتقاداتی بدتر از من در نهایت به جریمه نقدی محکوم می‌شوند. چون قلعه‌نویی هستم همیشه اینگونه با من رفتار می‌کنند. اگر سازمان لیگ می‌خواهد عدالت را نشان بدهد این درخواست ما را اجرا کند.»

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که پیکان نیز در این دیدار موقعیت به تساوی کشاندن بازی را داشت، گفت: « من این مسئله را تایید می‌کنم، آنها یک موقعیت خوب از روی ضربه ایستگاهی داشتند اما موقعیت‌های ما بالای 90 درصد بود و می‌توانست اختلاف نتیجه را به 2 یا 3 گل برساند.  دفاع ما در این بازی عالی کار کرد، اگرچه اعتقاد دارم داور یک پنالتی صددرصد ما را نگرفت.»

قلعه‌نویی در ادامه باز هم با تاکید بر درخواست باشگاه تراکتورسازی مبنی بر انجام دیدارهای پرسپولیس قبل از مسابقات تراکتورسازی عنوان کرد:« اگر دنبال عدالت فوتبال هستیم باید شرایطی را فراهم کنیم تا پرسپولیس در مسابقات خود زودتر از ما به میدان برود. چرا با ما اینگونه رفتار می‌کنند؟ ما 6 بازی زودتر از پرسپولیس انجام دادیم و حالا پرسپولیس 6 بازی زودتر از ما به میدان برود. بعد از مساوی شدن نیز باید دیدارهایمان همزمان‌ برگزار شود.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73217
captcha
تازه ها
بیشتر