فوتبال ایران / شناسه خبر: 73210 / تاریخ انتشار : 1395/11/3 16:55
|

کریمی از دینامو به لکوموتیو

کریمی که امسال از سپاهان برای حضور در دینامو به کرواسی منتقل شد، در نیم فصل اول فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد که البته با توجه به سطح دینامو، چندان هم غیرطبیعی نیست.

ایران ورزشی آنلاین / هافبک سابق سپاهان که در مدت زمان حضور خود در تیم دیناموزاگرب موفق به حضور در ترکیب اصلی این تیم نشد، در نهایت قرار شد به صورت قرضی و در مدت زمان 4 ماه به تیم لکوموتیو کرواسی بپیوندد تا بتواند بالاخره به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود. کریمی که امسال از تیم فوتبال سپاهان برای حضور در تیم دینامو به کرواسی منتقل شد، در نیم فصل اول فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد که البته با توجه به سطح دینامو این مساله چندان هم غیرطبیعی نیست. 
این بازیکن اصفهانی که در تعطیلات نیم فصل پیشنهادهایی از تیم های ایرانی داشت در نهایت تصمیم گرفت به کار خود در فوتبال اروپا ادامه بدهد اگرچه سختی های حضور در کرواسی بیش از انتقال به ایران است. او در اردوی آماده سازی دینامو در آنتالیا شرکت نکرده تا اولین گام را برای تغییر باشگاه به صورت قرضی بردارد.
تیم لکوموتیو در لیگ برتر کرواسی بازی می کند و در رتبه هفتم این لیگ قرار دارد. این باشگاه تیم دوم دینامو محسوب می شود. قرارداد کریمی و لکوموتیو انتهای این هفته بسته خواهد شد.

captcha
تازه ها
بیشتر