فوتبال ایران / شناسه خبر: 73183 / تاریخ انتشار : 1395/11/2 15:38
|

پیام کاپیتان تیم ملی پس از حادثه پلاسکو / تیموریان: جامعه فوتبال به مسئولیت اجتماعی‌اش واقف باشد

آندرانیک تیموریان: امیدوارم از جان گذشتگی این عزیزان همواره پیش چشم ما و الهام بخش زندگی ما باشد. (عکس: ابوالفضل نسایی / ادای احترام مردم ایران به آتش‌نشان‌ها)

ایران ورزشی آنلاین / حادثه دلخراش آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو همه مردم ایران را نگران سرنوشت آتش‌نشان‌ها و سایر افرادی کرده که زیر آوار مانده‌اند. آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که از امروز پیراهن استقلال را پوشیده، پیامی را برای همدردی نوشته است:

«سانحه دلخراش آتش سوزی در ساختمان پلاسکو مردم ایران را عزادار کرده است. من نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فوتبال، تیم ملی و استقلال به خانواده آتش نشانان فداکار، همکارانشان و البته مردم ایران تسلیت می گویم. امیدوارم از جان گذشتگی این عزیزان همواره پیش چشم ما و الهام بخش زندگی ما باشد. خانواده بزرگ فوتبال همیشه در کنار بازماندگان حادثه تلخ پلاسکو حضور خواهند داشت. من مطمئن هستم جامعه فوتبال به مسوولیت‌های اجتماعی خود واقف است و ما با برنامه‌ریزی مسوولان و کمک تشکل‌های هواداری حاضر به انجام هر کمکی برای کمک به حادثه دیدگان هستیم.

امیدوارم مسئولان و مدیران با سرمشق قراردادن این اتفاق تلخ، پیشگیری‌های لازم را برای جلوگیری از رخدادهایی مثل این سانحه انجام بدهند.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73183
captcha
تازه ها
بیشتر