ورزش جهان / شناسه خبر: 73171 / تاریخ انتشار : 1395/11/2 11:39
|

گواردیولا: شاید من برای سیتی مناسب نیستم

در آستانه بازی حساس مقابل تاتنهام، نشانه های تردید در حرف های گواردیولا آشکار است.

ایران ورزشی آنلاین / پپ گواردیولا که این روزها تحت فشار است، در آستانه بازی حساس امشب مقابل تاتنهام، یکی از آماده‌ترین تیم‌های لیگ برتر، نشانه‌هایی از تردید بروز داد و گفت که «شاید به اندازه کافی برای منچسترسیتی مناسب نیست».

سیتی پس از چهار سال انتظار، تابستان گذشته موفق شد این مربی پرطرفدار را جذب کند، ولی اوضاع مطابق انتظار پیش نرفت. منچسترسیتی اگر امشب مقابل تاتنهام، تیمی که هفت برد متوالی دارد مغلوب شود، قرار گرفتن در یکی از چهار رده نخست هم دشوار خواهد شد، چه رسد به قهرمانی لیگ برتر. سیتی بعد از شکست 4 بر صفر هفته گذشته مقابل اورتون به رده پنجم سقوط کرد.

اختلاف امتیازات تنها مشکل گواردیولا نیست. کلودیو براوو این روزها دروازه‌بان نامطمئنی است، هرچند این مربی معتقد است که مشکل اصلی ضعف ساختار دفاعی تیم است. به نظر می‌رسد پپ از عملکرد آگرو هم راضی نیست. مهاجم آرژانتینی هرچن در 23 بازی 18 گل زده، در 7 بازی مقابل تیم‌های مدعی موفق به گلزنی نشده است.

او در پاسخ سوال خبرنگاران که آیا بازیکنان سیتی به اندازه بازیکنان بارسا و بایرن خوب هستند، گفت: «شاید من به اندازه کافی برای آنها مناسب نیستم. بازیکنان منچسترسیتی کیفیت خوبی دارند و در گذشته و این فصل بارها این را نشان داده‌اند. من برای آنها احترام قائلم و چرا باید بگویم که آنها خوب نیستند؟»

او اضافه کرد که انتقالش به سیتی بازتاب بیش از اندازه‌ای داشت: «شاید انتظارات از من خیلی بالا بود، حالا مشخص می‌شود که شما رسانه‌ها بیش از اندازه بزرگنمایی کردید، شاید ده برد متوالی در شروع فصل این انتظارات را بوجود آورد.»

captcha
تازه ها
بیشتر