ورزش ایران / شناسه خبر: 73166 / تاریخ انتشار : 1395/11/2 01:08
|

کشتی‌گیرها با لباس فداکاری / پایان جام تختی به یاد آتش‌نشان‌ها

این 3 کشتی گیر در حالی لباس آتش نشانی بر تن داشتند که کلاه مخصوص مهار آتش هم در دست‌شان بود و با لباسی نمادین در مراسم حاضر شدند.

ایران ورزشی آنلاین / جام جهان پهوان تختی به پایان رسید و ایران در کشتی آزاد موفق شد عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص دهد. اما اتفاق جالب وقتی افتاد که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سالن حاضر شد و قصد داشت جوایز بهترین‌های کشتی ایران در سال 95 را اهداد کند.

قبل از برگزاری مسابقات فینال کشتی پهلوانی، مراسم تقدیر از کشتی گیران برتر سال فنی 95-94 به طور رسمی آغاز شد و در این مراسم از قاسم رضایی به‌عنوان برترین فرنگی کار سال، حسن یزدانی به‌عنوان برترین آزادکار سال، جابر صادق زاده به‌عنوان برترین کشتی گیر سنتی سال و احمد میرزاپور بعنوان برترین کشتی گیر پهلوانی سال قرار به تقدیر شد.

این 3 کشتی گیر در حالی لباس آتش نشانی بر تن داشتند که کلاه مخصوص مهار آتش هم در دست‌شان بود و با لباسی نمادین در مراسم حاضر شدند تا تصاویر تلویزیونی و سایت های خبری بعد از 40 ساعت پخش اتفاقات دلخراش و نگران کننده بالاخره صحنه‌ای امیدبخش را برای انتشار داشته باشند.

حادثه دلخراش آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در دو روز اخیر موجی از نگرانی را با خود به همراه داشته و البته ایران را تحت تاثیر حرکت شجاعانه آتش نشانان قرار داده. بهترین های کشتی ایران که همین 6 ماه پیش توانستند در ساعات شبانه شادی را به خانه های ایرانی ها بیاورند حالا یک بار دیگر قدمی امیدبخش برداشتند تا همدلی خود را با تلاشگران حادثه پلاسکو اعلام کنند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73166
captcha
تازه ها
بیشتر