ورزش ایران / شناسه خبر: 73157 / تاریخ انتشار : 1395/11/1 17:32
|

18 بسکتبالیست از فردا در اردو

تیم ملی پس از حدود یک هفته تمرین در تهران، هشتم بهمن برای شرکت در رقابت های غرب آسیا راهی امان پایتخت اردن می شود و بازی هایش را از دهم تا پانزدهم این ماه در این تورنمنت ادامه خواهد داد.

ایران ورزشی آنلاین / مسابقات بسکتبال غرب آسیا از 10 بهمن آغاز می‌شود که اردوی تیم ملی ایران نیز برای حضور در این مسابقات از فردا ( دوم بهمن ) در سالن آزادی آغاز خواهد شد. ملی‌پوشان زیر نظر مهران حاتمی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. مسابقات بسکتبال غرب آسیا به میزبانی اردن برگزار می‌شود. پیش از این لیستی غیر رسمی از نفرات دعوت شده منتشر شد اما حالا فدراسیون هجده نفر از آن لیست 23 نفره را به عنوان نفرات حاضر در اردو معرفی کرده که باید از فردا و پس از یک روز استراحت، در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

مهران حاتمی هم همچنین کادر فنی خود را اعلام کرده. مهران سررشته مثل گذشته سرپرست تیم ملی است و محمد بهروز عابدینی  هم کمک مهران حاتمی خواهد بود. بهزاد میرزایی (فیزیوتراپ) و مهران آتشی (آنالیزور) و داود ترکاشوند (ماساژور) دیگر اعضای کادر تیم ملی هستند که کارشان را از امروز آغاز می کنند.

تیم ملی پس از حدود یک هفته تمرین در تهران، هشتم بهمن برای شرکت در رقابت های غرب آسیا راهی امان پایتخت اردن می شود و بازی هایش را از دهم تا پانزدهم این ماه در این تورنمنت ادامه خواهد داد. این بازی ها حکم رقابت های انتخابی کاپ آسیای سال 2017 را خواهد داشت.

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

اوشین ساهاکیان، علی اله وردی، روزبه ارغوان، محمد حسین جعفری، بهنام یخچالی، امیرحسین خندان پور، محمد جمشیدی، امیرحسین رضایی فر، سجاد مشایخی، ارسلان کاظمی، محمد حسن زاده، سورن دربوغوسیان، امیر صدیقی، صالح فروتن، احسان صمدی، محمد ترابی، اصغر کاردوست، وحید دلیرزهان

captcha
تازه ها
بیشتر