ورزش ایران / شناسه خبر: 73137 / تاریخ انتشار : 1395/11/1 11:59
|

کولاکوویچ: برنامه ۴ ساله دادم و به ایران دعوت شدم

از طریق رسانه‌های ایرانی مطلع شدم که استویچف، هفته آینده در ایران خواهد بود. استویچف و من تنها مربیان دعوت شده به ایران هستیم.

ایران ورزشی آنلاین / محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران در نشست خبری روز چهارشنبه خود اعلام کرد که گزینه بلغارستانی تیم ملی والیبال ایران، عصر یکشنبه وارد تهران می‌شود و بازی‌های هفته بیستم را در خانه والیبال تماشا خواهد کرد. داورزنی همچنین گفت که ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی صربستان نیز پس از رادوستین استویچف برای مذاکره به ایران می‌آید.

کولاکوویچ در مورد وضعیت خود به یک منبع خبری صربستانی گفت: مذاکرات من با فدراسیون والیبال ایران از 30 دسامبر 2016 (10 دی ماه) آغاز شد. آنها از من خواستند تا خلاصه برنامه خود را برای 4 سال آینده تیم ملی والیبال ایران برایشان ارسال کنم و من هم چنین کاری را انجام دادم. به غیر از من، خاویر وبر و مائورو بروتو جزو گزینه‌های ایران بودند. 

او ادامه داد: 3 روز قبل از طرف فدراسیون والیبال ایران از من خواسته شد تا کپی پاسپورت خود را به ایران ارسال کنم تا ویزا و بلیت سفر من به تهران صادر شود. نشست مفصلی با مسئولان فدراسیون والیبال ایران خواهم داشت که به نظرم حدود 10 روز دیگر باشد. از طریق رسانه‌های ایرانی مطلع شدم که استویچف، هفته آینده در ایران خواهد بود. استویچف و من تنها مربیان دعوت شده به ایران هستیم، در حالی که آندره‌آ جیانی نیز جزو گزینه‌های ایران است.

ایگور کولاکوویچ در حال حاضر مورد توجه فدراسیون‌های والیبال مونته‌نگرو و روسیه هم قرار دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر