ورزش ایران / شناسه خبر: 73073 / تاریخ انتشار : 1395/10/28 18:02
|
رقابت های شطرنج قهرمانی جهان

مهر تایید فیده بر میزبانی ایران

نماینده فدراسیون بین المللی شطرنج (فیده) در آستانه برگزاری مسابقات قهرمانی زنان جهان در تهران، از امکانات و شرایط مهیا شده برای برگزاری این رقابتها ابراز رضایت کرد.

ایران ورزشی آنلاین / نماینده فدراسیون بین المللی شطرنج (فیده) در آستانه برگزاری مسابقات قهرمانی زنان جهان در تهران، از امکانات و شرایط مهیا شده برای برگزاری این رقابتها ابراز رضایت کرد. «جفری بورگ» که به منظور بازدید نهایی از شرایط میزبانی تهران به کشورمان سفر کرده است با ابراز رضایت از شرایط میزبانی، همه چیز را خوب و مناسب توصیف کرد. نماینده فیده به تلاش فدراسیون ایران نیز اشاره کرد:" آنچه می بینم این است که فدراسیون شطرنج برای برگزاری و میزبانی با کیفیت مسابقات خیلی تلاش کرده است و امیدوارم در جریان مسابقات هم رضایت همه شرکت کنندگان و مسئولان را ببینیم."

بورگ نماینده فدراسیون بین المللی شطرنج امروز به منظور بررسی آخرین اقدامات فدراسیون برای برگزاری میزبانی مسابقات به تهران سفر کرد و با سید نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت و گو کرد.

همچنین جلسه هماهنگی مسابقات شطرنج بانوان جهان با حضور دکتر سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه وزارت ورزش و جوانان، جفری بورگ مسئول اجرایی مسابقات فدراسیون بین المللی شطرنج، پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج، احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج و شادی پریدر نایب رئیس فدراسیون برگزار شد. رقابت های شطرنج قهرمانی زنان جهان با حضور 64 شطرنج باز برتر جهان به صورت حذفی از 22 بهمن ماه امسال در تهران و هتل اسپیناس آغاز می شود و 15 اسفند ماه پایان می یابد.

میترا حجازی پور، سارا سادات خادم الشریعه و آتوسا پورکاشیان نمایندگان ایران در این مسابقات هستند. با انجام قرعه کشی، ٦٤ شرکت کننده حریفان خود را در مرحله اول شناختند. بر اساس این قرعه کشی آتوسا پورکاشیان - الیزابت پائتز، میترا حجازی پور - اناستازیا بدنارک و سپیکو گرامیشویلی - سارا سادات خادم الشریعه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

captcha
تازه ها
بیشتر