ورزش ایران / شناسه خبر: 73072 / تاریخ انتشار : 1395/10/28 17:56
|
هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

نا امیدی در یک قدمی گنبد

هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال در حالی عصر فردا با شش دیدار پیگیری خواهد شد که شهرداری ارومیه در اراک به دنبال قطعی شدن صعودش به پلی آف است و هاوش گنبد در ساری برای امید داشتن به صعود تلاش می کند.

ایران ورزشی آنلاین / هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال در حالی عصر فردا با شش دیدار پیگیری خواهد شد که شهرداری ارومیه در اراک به دنبال قطعی شدن صعودش به پلی آف است و هاوش گنبد در ساری برای امید داشتن به صعود تلاش می کند. تیم های سایپا و خاتم اردکان از ساعت 15 و در نخستین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر می روند.

در یکصد و دهمین مسابقه لیگ برتر والیبال امسال تیم بانک سرمایه که با 16 برد و 44 امتیاز صدرنشین است، از تیم پارسه تهران میزبانی خواهد کرد. پارسه هم اکنون با 8 برد و 27 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد.  تیم والیبال پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت ها نیز در هفته نوزدهم در ورامین میهمان صالحین این شهر است. در چهارمین مسابقه هفته نوزدهم لیگ برتر تیم هاوش گنبد به ساری سفر می کند تا برای امید داشتن به صعود به مصاف سازمان عمران شهرداری ساری برود. هاوش در صورت شکست در این مسابقه دیگر امیدش را برای صعود به پلی آف را از دست خواهد داد.

تیم های شهرداری تبریز و کاله مازندان در پنجمین مسابقه این هفته در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف یکدیگر می روند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که هم اکنون با 12 برد و 35 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد، این هفته در اراک به میدان می رود و در صورت شکست شهرداری اراک صعودش به مرحله پلی آف قطعی خواهد شد. برنامه کامل هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت 15و 17

سایپا تهران – خاتم اردکان

بانک سرمایه – پارسه تهران

ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت 16

صالحین ورامین – پیکان تهران

ساری، سالن شهید رسول حسینی، ساعت 16

سازمان عمران شهرداری ساری – هاوش گنبد

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 17

شهرداری تبریز – کاله مازندان

اراک، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 16

شهرداری اراک – شهرداری ارومیه

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73072
captcha
تازه ها
بیشتر