فوتبال ایران / شناسه خبر: 73029 / تاریخ انتشار : 1395/10/27 05:06
|

موج توهین‌های وحشتناک به کارلوس کی‌روش

ناسزاگویی به سرمربی تیم ملی در فیسبوک چگونه قابل توجیه است؟

ایران ورزشی آنلاین / کارلوس کی‌روش یادداشت‌‌ها یا استاتوس‌هایش را که در رسانه‌ها‌ی ایرانی بیانیه لقب می‌گیرند، در صفحه فیسبوک خود می‌نویسد. یادداشت‌های اخیر کی‌روش که درباره جدلش با برانکو ایوانکوویچ است، باعث شده که در کامنت‌ها با موجی از توهین مواجه شود. یادداشت آخر او با این عبارت کلیدی که «فدراسیون گروکان برانکو است» توهین‌ها را به مرز شرم‌آوری رسانده و ناسزاگویی به کی‌روش زننده و مشمئز‌کننده است. فارغ از اینکه می‌توانیم با کی‌روش موافق یا مخالف باشیم، فارغ از اینکه می‌توانیم ایده او را در برگزاری اردوهای بلندمدت نقد کنیم یا این ایده را بپذیریم، ناسزاگویی به سرمربی تیم ملی در فیسبوک چگونه قابل توجیه است؟

یادداشت‌های اخیر کی‌روش توأم با تندخویی و دور از احترام‌های مرسوم است. اما فحاشی کاربران ایرانی صفحه کی‌روش در فیسبوک متعجب‌مان می‌کند. البته پیش‌تر بارها دیده‌ایم که کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از توهین راه انداخته‌اند و کامنت‌های خالی از معنا و پر از لودگی را زیر پست‌های لیونل مسی یا دیگران و دیگران نوشته‌اند. این رفتار زشت را حالا در کامنت‌های پست کی‌روش می‌بینیم. شرم‌آور نیست؟

 

---
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/73029
captcha
نظرات شما | 2 نظر
رضاكريمي
1395/10/28 - 02:40
سردبير محترم به جاي كلمه كاربران ايراني حتما از كاربران پرسپوليس و طرفدار برانكو نام ببريد، حتما اعمال و تصحيح نماييد. با تشكر
rateup 5
 ratedown 1
ناشناس
1395/11/5 - 14:32
?? ??? ????
rateup 0
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر