ورزش جهان / شناسه خبر: 73026 / تاریخ انتشار : 1395/10/27 02:21
|

شکست یوونتوس، بازگشت هیجان به سری A

آلگری با اشاره به انگیزه بازیکنان فیورنتینا می‌گوید که آنها مقابل یوونتوس با بیش از 100 درصد توان‌شان بازی می‌کردند.

ایران ورزشی آنلاین / یوونتوس، صدرنشین سری A در خانه فیورنتینا  دو بر یک مغلوب شد؛ نتیجه‌ای که بیش از همه سایر مدعیان مثل رم و ناپولی را خوشحال می‌کند.

نیکولا کالینیچ که زمزمه انتقالش به سوپرلیگ چین شنیده می‌شود، در نیمه اول با ضربه‌ای دیدنی دروازه بوفون را باز کرد تا هواداران فیورنتینا به وجد بیایند. برتری فیورنتینا در شروع نیمه دوم هم ادامه داشت و بادل در دقیقه 55 گل دوم این تیم را به ثمر رساند. هیگواین، بهترین گلزن یووه سه دقیقه بعد اختلاف را کمتر کرد، ولی این برای فرار از شکست تیمش کافی نبود.

آلگری، سرمربی یووه بعد از بازی گفت: «تلاش بازیکنان فیورنتینا بالای 100 درصد بود. این نتیجه برای ما یک لغزش محسوب می‌شود، ولی هنوز فرصت داریم فاصله‌مان را به چهار امتیاز برسانیم.» اشاره آلگری به بازی عقب‌افتاده یوونتوس است، ولی در حال حاضر این تیم تنها یک امتیاز بیشتر از رم دارد که موفق شد در زمین اودینزه با یک گل به پیروزی برسد.

آلگری اضافه کرد: «بازی مقابل ما برای حریفان حکم مرگ و زندگی را دارد. آنها با بیش از 100 درصد توان‌‌شان بازی می‌کنند، پس ما اجازه نداریم با کمتر از 100 درصد قدرت‌مان بازی کنیم. رم و ناپولی در تعقیب ما هستند و این وضعیت ممکن است تا هفته آخر ادامه یابد. ولی ما از این شکست درس می‌گیریم.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر