فوتبال ایران / شناسه خبر: 72915 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 14:53
|

آرش برهانی به فوتبال برمی‌گردد؟

یک سال گل نزدن، شاید برای کنار گذاشتن آرش برهانی از استقلال و بعد از آن پیکان، کافی بود. آقای گل پیشین لیگ آخرین بار در هفتم دی ماه سال پیش بود که دروازه سیاه‌جامگان را باز کرد.

ایران ورزشی آنلاین / آن روزی که علیرضا منصوریان نام آرش برهانی را از تیم منتخبش خط زد، فکرش را هم نمی‌کردیم که این اتفاق در کمتر از یک سال بعد از ترک استقلال در پیکان نیز برایش تکرار شود. از آن جدایی که بعد از 9 سال رقم خورد، 5 ماه گذشته و حالا مجید جلالی هم نام این بازیکن را در فهرست مازادش نوشته است.

یک سال گل نزدن، شاید برای کنار گذاشتن آرش برهانی از استقلال و بعد از آن پیکان، کافی بود. آقای گل پیشین لیگ آخرین بار در هفتم دی ماه سال پیش بود که دروازه سیاه‌جامگان را باز کرد، 11 دی مقابل ملوان پاس گل داد و تا امروز، دیگر نه گل زده و نه پاسی از او به گل نشسته است. از آن زمان تا امروز، آرش برهانی از 28 بازی فقط 3 بار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفته و 25 بازی را از روی نیمکت تماشا کرده است. پس جدایی‌اش نباید آنقدرها هم متعجب‌مان کند.
 به ویژه که سرمربی پیکان دلیل این جدایی را اضافه وزن آرش برهانی اعلام کرده: «آرش در بازی دومش برای ما مصدوم شد و یک ماه و نیم بیرون بود. او در این مدت 10 کیلو اضافه وزن آورد و البته تلاش کرد وزنش را پایین بیاورد اما قوای بدنی‌اش کم شد. اینکه آیا باشگاهی آرش برهانی را می‌خواهد یا نه، من چیزی نمی‌دانم اما مطمئنم او آنقدر اراده دارد که بتواند خودش را ترمیم کند و به فوتبال بازگردد.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر