ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72907 / تاریخ انتشار : 1395/10/23 02:32
|

فرار لیورپول از یک شکست سنگین

در پایان بازی رفت نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس، کلوپ اعتراف کرد که تیمش می‌توانست با گل‌های بیشتری مغلوب ساوتهمپتون شود.

ایران ورزشی آنلاین / در بازی رفت نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس، لیورپول خوش‌شانس بود که تنها با یک گل مغلوب ساوتهمپتون شد. این تیم حالا برای رسیدن به فینال ومبلی، باید در ورزشگاه خانگی‌اش، آنفیلد به برتری برسد.

ناتان ردموند در دقیقه 20 موفق شد در موقعیت تک به تک دروازه کاریوس را باز کند. این در حالی است که او در 16 بازی قبلی موفق به گلزنی نشده بود. همین مهاجم در ادامه نیمه اول فرصت‌های خوبی را برای زدن گل دوم داشت، ولی درخشش کاریوس، دروازه‌بان لیورپول اجازه نداد فاصله بیشتر شود. یک بار هم ضربه ردموند به تیر دروازه برخورد کرد تا حسرت این مهاجم بیشتر شود. ساوتهمپتون در مجموع تیم برتر زمین بود و می‌توانست با گل‌های بیشتری به دور برگشت برسد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول که تیمش یکشنبه در زمین منچستریونایتد بازی حساسی دارد، به برتری میزبان اعتراف کرد و گفت: «کاریوس ما را دو سه بار نجات داد. بازی می‌توانست 2 بر صفر یا 3 بر صفر شود. از نتیجه راضی هستیم و می‌توانیم در آنفیلد  بهتر از این بازی کنیم.»

کلود پوئل، سرمربی ساوتهمپتون هم گفت: «لیورپول فقط یک موقعیت گل داشت. ما بدشانس بودیم که گل‌های بیشتری نزدیم. می‌دانیم که بازی مقابل لیورپول در دور برگشت خیلی سخت خواهد بود.»

 

کلیدواژه

لیورپول

ساوتهمپتون

جام اتحادیه انگلیس

یورگن کلوپ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha