لژیونرها / شناسه خبر: 72892 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 16:39
|

گزارش ویژه از نقل‌و‌انتقالات استقلال: ۳ نفر در لیست خروج

منصوریان در نشست خبری امروز گفت: «ما نمی توانیم بگوییم جذب جباروف و تیموریان قطعی شده. در این دو نقطه نیاز داشتیم برای رسیدن به ریتم، از انرژی ابراهیمی به خوبی استفاده کنیم.»

ایران ورزشی آنلاین / استقلال سه بازیکنش را در نیم فصل نمی‌خواهد. این 3 نفر میثم مجیدی، امین حاج محمدی و البته آرش افشین هستند که سومی پیش‌تر به استقلال خوزستان پیوسته.

میثم مجیدی، مدافع چپی است که سال گذشته از استقلال خوزستان به تهران آمد و در اغلب مسابقات بازیکن ثابت مظلومی بود، امین حاج محمدی که فصل پیش به استقلال پیوست با امید فراوان و برای درخشش به این باشگاه آمد که این اتفاق برای او رخ نداد و بعد از یک و نیم فصل او در حالی که منتظر اعلام این خبر بود، رسما از جمع آبی ها جدا شد. درباره حاج‌محمدی همیشه رقم سنگین قراردادش مورد نقد قرار گرفت.

 همچنین بختیار رحمانی دیگر بازیکنی است که بعد از کش و قوس های فراوان ترجیح داد شخصا برای جدایی از جمع آبی پوشان درخواست رضایت نامه دهد، همان درخواستی که یک‌بار تایید می‌شود و بار دیگر تکذیب. علیرضا منصوریان هنوز درباره این بازیکن تصمیم نگرفته اما اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاده نشان می دهد که احتمالا بختیار نیز از جمع آبی ها جدا خواهد شد.

با اعلام این خبر فرشید باقری و مهدی رحمتی در جمع استقلالی ها باقی خواهند ماند. اگرچه باقری باتوجه به حضور احتمالی آندرانیک تیموریان خواستار جدایی است. با جدایی این چهار بازیکن فهرست 18 نفره بزرگسال استقلال 4 جای جدید دارد که یکی از آنها با روزبه چشمی و دو جای دیگر احتمالا با تیموریان و جباروف پر خواهد شد تا آبی ها با یک جای خالی و تیمی باتجربه تر روانه نیم فصل دوم شوند.

علیرضا منصوریان در نشست مطبوعاتی پیش از بازی استقلال ـ نفت، مذاکره استقلال با آندرانیک تیموریان و سرور جباروف را تایید کرد. اما در عین حال اعلام کرد که انتقال هیچ یک از این دو بازیکن قطعی نیست. حرفی از مایکل اسین هم مطرح نیست.

منصوریان در نشست خبری امروز گفت: «ما نمی توانیم بگوییم جذب جباروف و تیموریان قطعی شده است. در این دو نقطه نیاز داشتیم برای رسیدن به ریتم، از انرژی ابراهیمی به خوبی استفاده کنیم. باید یک نفری را جذب کنیم که درک خوبی از بازی امید ابراهیمی داشته باشد. آندو این درک را در تیم ملی نسبت به ابراهیمی دارد. در نفت ما همیشه با ایمان مبعلی شروع می کردیم ولی ریتم دادن با بازیکنان با تجربه است. قطعا اگر بگوییم که هم زمان تیموریان می تواند به استقلال کمک کند و هم استقلال به او کمک کند، حرف درستی زده ایم.»

 

کلیدواژه
استقلال
captcha
تازه ها
بیشتر