فوتبال ایران / شناسه خبر: 72880 / تاریخ انتشار : 1395/10/22 08:53
|

جهانبخش: با اجازه آلکمار پیگیر درمان مادرم شدم

من برای فوتبال به هلند آمده‌ام اما اولویت من همیشه خانواده است به همین خاطر از باشگاه آلکمار اجازه گرفتم تا پیگیر درمان مادرم باشم.

ایران ورزشی آنلاین / تقریباً 6 هفته پیش علیرضا جهانبخش در حرکتی غیرمنتظره پس از به ثمر رساندن یک گل بسیار دیدنی مقابل هراکلس از خوشحالی بعد از گل خودداری کرد و در آغوش همبازیانش اشک ریخت. پس از این بازی وان دن بروم، سرمربی آلکمار پرده از مشکلی برداشت که ذهن علیرضا را به خود مشغول کرده است: «علیرضا مدتی است که به دلیل مشکلی خصوصی فکر و ذهنش درگیر شده. برای همین من قبل بازی با او صحبت کردم و مشورتی داشتیم که بیشتر استراحت کند. با این حال وقتی علیرضا در بازی به این شکل توپ را مثل موشک به زاویه بالای دروازه زد، خیلی برای او خوشحال شدم.»

پس از پایان این بازی بلافاصله عکسی از جهانبخش و پروفسور مجید سمیعی، فوق تخصص مغز و اعصاب در آلمان منتشر شد و همین اتفاق گمانه‌زنی‌ها را بیشتر هم کرد. حالا بعد از گذشت بیش از یک ماه علیرضا پرده از مشکلش برداشت و در گفت‌وگویی اعلام کرد که فکر و ذکرش درگیر بیماری مادرش بوده و پس از بهبودی او با روحیه‌تر از همیشه به تمرینات آلکمار بازگشته است. جهانبخش در این خصوص می‌گوید: «متأسفانه چندی پیش باخبر شدم مادرم دچار تومور مغزی شده و همین موضوع فکر و ذهنم را به هم ریخت. من برای فوتبال به هلند آمده‌ام اما اولویت من همیشه خانواده است به همین خاطر از باشگاه آلکمار اجازه گرفتم تا پیگیر درمان مادرم باشم. پس از آن به جراح چیره دست ایرانی پروفسور مجید سمیعی مراجعه کردم و از ایشان بسیار ممنونم که به من و خانواده‌ام لطف داشتند. حالا مادرم پس از پشت سر گذاشتن عمل جراحی بهبود یافته و سلامتی‌اش را دوباره به دست آورده است. من از این بابت بسیار خوشحالم و از این پس با روحیه‌تر از قبل در خدمت آلکمار هستم. از مسوولان باشگاه هم که من را درک کردند و اجازه دادند به بیماری مادرم رسیدگی کنم بسیار ممنونم.»  علیرضا جهانبخش یکی از بهترین‌های تیم ملی در بازی‌های گذشته بوده و توانسته عملکرد قابل تقدیری در ترکیب تیم ملی داشته باشد.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/72880
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر