ورزش جهان / شناسه خبر: 72804 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 02:07
|

یک پنالتی دیگر بارسا گم شد

داور پنالتی آشکار بارسا در بازی مقابل ویارئال را ندید؛ اتفاقی که شاید سرنوشت بازی را تغییر می‌داد. این دومین بازی متوالی است که اشتباهات داوری به زیان بارسا رقم می‌خورد.

ایران ورزشی آنلاین / در دقیقه 72 بازی مقابل ویارئال، بازیکنان بارسا معتقد بودند داور باید یک ضربه پنالتی به نفع این تیم اعلام کند. تصاویر آهسته نشان داد که حق با بازیکنان بارسا است. در این صحنه برونو، مدافع میزبان در حالی که روی زمین افتاده بود، دستش را دراز کرد و موفق شد مسیر شوت مسی را منحرف کند، ولی هیچکدام از داوران بازی متوجه این هند نشدند.

این دومین بازی متوالی است که اشتباهات داوری به زیان بارسا تمام می‌شود. در بازی پنجشنبه شب بارسا مقابل آتلتیک بیلبائو در جام حذفی، داور در دو صحنه می‌توانست به نفع بارسا پنالتی اعلام کند. همچنین آدوریس، مهاجم بیلبائو با وجود ضربه آرنج به صورت اوم‌تیتی در زمین باقی ماند و اخراج نشد.

بعد از آن شکست بازیکنان بارسا بویژه پیکه اعتراض تندی به قضاوت داور داشتند و این موضوع در رسانه‌ها هم بازتاب زیادی داشت. با اتفاقی که در بازی ویارئال افتاد، قطعا بحث اشتباهات داوری به زیان بارسا تشدید خواهد شد.

البته در این بازی داور در یک صحنه هم می‌توانست به نفع ویارئال پنالتی اعلام کند، هرچند به اندازه پنالتی بارسا واضح نبود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر