ورزش جهان / شناسه خبر: 72803 / تاریخ انتشار : 1395/10/20 01:55
|

بارسا و جامی که دور می‌شود

بارسا با تساوی مقابل ویارئال دو امتیاز حساس را در رقابت قهرمانی لالیگا از دست داد. رئال مادرید روز به روز برای مردان انریکه دست‌نیافتنی‌تر می شود.

ایران ورزشی آنلاین / فاصله بارسا با رئال مادرید صدرنشین پس از تساوی یک بر یک مقابل ویارئال بیشتر شد. بارسا حالا در پنج امتیازی رئال مادرید قرار دارد، در حالی که صدرنشین یک بازی کمتر دارد و می‌تواند فاصله‌اش با رقیب را به هشت امتیاز برساند.

بارسا در ورزشگاه استادیو دلا سرامیکا تا یک قدمی شکست پیش رفت، ولی با ضربه ایستگاهی استثنایی مسی توانست به یک امتیاز برسد. ویارئال با دفاع بسته و ضدحملات خطرناک تهدیدی جدی برای بارسا بود، با این حال نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. میزبان در شروع نیمه دوم موفق شد به گل برسد. سانسونه در دقیقه 50 با پاس دیدنی پاتو تک به تک شد و از زاویه بسته موفق شد دروازه ترشتگن را باز کند. حملات بارسا بی‌نتیجه بود تا اینکه نابغه آرژانتینی در دقیقه 90 تیمش را نجات داد.

در دقیقه 72 داور از اعلام یک پنالتی آشکار به نفع بارسا خودداری کرد. برونو، مدافع میزبان که روی زمین افتاده بود دستش را دراز کرد و توانست شوت مسی را منحرف کند، ولی داور با وجود اعتراض بازیکنان بارسا دستور به ادامه بازی داد. چند دقیقه دیگر شوت بازیکن ویارئال در محوطه جریمه به دست ماسچرانو برخورد کرد؛ صحنه‌ای که این بار می‌توانست پنالتی به نفع میزبان باشد.

خاوی کاستا، هافبک ویارئال در آخرین ثانیه‌های بازی اخراج شد، ولی تاثیری در سرنوشت بازی نداشت.

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر