فوتبال ایران / شناسه خبر: 72737 / تاریخ انتشار : 1395/10/18 13:42
|

دژاگه، دردسر بزرگ برای یک تیم ورشکسته

آنچه باعث شد دژاگه به العربی برگردد، رقم سنگین قرارداد اوست. العربی مجبور بود مبلغ قرارداد اشکان را بپردازد و او را کنار بگذارد اما ترجیح داد او را به تیم برگرداند.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه العربی به عنوان یکی از باشگاه های قدیمی شهر دوحه و یک قطب‌ ورزشی در قطر ماه‌هاست درگیر بحران های مالی گسترده است تا جایی که حتی بحث کسر امتیاز و سقوط این تیم به دسته دوم فوتبال قطر از سوی فیفا هم مطرح شد که با پرداخت بخشی از بدهی ها به بازیکنان خارجی خطر سقوط رفع شد.
در حالی که بحران های مالی این باشگاه تمام شدنی نیست روزنامه الوطن در گزارشی مفصل از تمام بدهی ها و دغدغه های مالی به بازیکنان خارجی، از باشگاه العربی به عنوان باشگاهی ورشکسته نام برد و در این راه اشاره ای هم به کاپیتان تیم ملی ایران و قرارداد سنگین مالی اش با این تیم داشت. الوطن نوشت: «با اینکه دژاگه از فهرست نفرات العربی در نیم فصل نخست خارج بود اما باشگاه تمام و کمال باید قرارداد مالی سنگین این بازیکن را پرداخت می کرد. قراردادی که تا پایان فصل ادامه دارد و هزینه سنگینی روی دست باشگاه گذاشته تا جایی که در حال حاضر العربی از پرداخت پول اشکان عاجز مانده است.»

 


الوطن همچنین در خبر دیگری درباره باشگاه العربی مدعی شد فدراسیون فوتبال قطر برای دومین بار مبلغی در حدود دو میلیون 225 هزار ریال از دارایی های این باشگاه در صندوق این فدراسیون را برای تسویه حساب با طلبکاران برداشت کرده تا بر بحران های مالی و اعتباری این باشگاه بیافزاید. رقمی در حدود دو و نیم تا سه میلیارد تومان که بخش کوچکی از بدهی های تمام نشدنی العربی در این سال ها را پوشش خواهد داد.

captcha
تازه ها
بیشتر