فوتبال ایران / شناسه خبر: 72692 / تاریخ انتشار : 1395/10/17 02:23
|

محسن ترکی: اگر یاد من افتادید، به خوبی از من یاد کنید

امیدوارم هر وقت یاد من افتادید به خوبی از من یاد کنید و خاطره بدی از محسن ترکی در ذهن نداشته باشید.

ایران ورزشی آنلاین / محسن ترکی یکی از داوران فراموش‌نشدنی در فوتبال ایران است و البته یکی از بهترین‌ها. از او قضاوت‌های فوق‌العاده و روزهای درخشانی به یاد داریم. محسن ترکی تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال را عملی کرد و به درخواست دوستانش برای بازگشت به داوری نیز پاسخ منفی داد. 

ترکی هنگام خداحافظی در تست آمادگی جسمانی داوران بغضش ترکید و اشک ریخت: «روزهای بسیار خوبی در دنیای داوری داشتم. اگر بغضم ترکید به خاطر ناراحتی از کسی نبود بلکه از این ناراحتم که دیگر کنار دوستانم نیستم.»

او درباره دلایل خداحافظی اش گفت: «خداحافظی من از داوری هیچ ارتباطی به بحث رد شدنم در تست آمادگی جسمانی ندارد و از قبل تصمیمم را گرفته بودم. امیدوارم در این حرفه بیشتر از قبل به جوان‌ها اعتماد شود تا بتوانند تجربیات خوبی کسب کنند. در دنیای داوری سختی و ناملایمات زیاد است اما سعی کردم به کسی بدی نکنم و خاطره خوبی از خودم به جا بگذارم.»

ترکی آرزویی هم می‌کند و به مشکلات داوری هم می‌پردازد : «امیدوارم به سمت و سویی برویم که مشکلات داوری حل شود. بسیاری از مشکلات این حرفه از داخل داوری نشأت می‌گیرد. باید خودمان از همدیگر دفاع کنیم و حامی تصمیمات کمیته داوران و دپارتمان باشیم. داوران فقط در صورت حمایت از همدیگر است که قوی می‌شوند البته به شرطی که همه حمایت‌ها واقعی باشد. امیدوارم هر وقت یاد من افتادید به خوبی از من یاد کنید و خاطره بدی از محسن ترکی در ذهن نداشته باشید.»

کلیدواژه
محسن ترکی
captcha
نظرات شما | 1 نظر
داود منجزی
1395/10/17 - 10:20
خدا به همراه قاضی منصف
rateup 0
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر