فوتبال ایران / شناسه خبر: 72664 / تاریخ انتشار : 1395/10/16 02:26
|

محسن ترکی: بهتر از این نمی‌شد خداحافظی کرد

می‌خواهم در سنین پایه برای داوران کلاس و دروسی بگذارم و به این کار تا روزی که محسن ترکی زنده است و آنها وارد زمین شوند و قضاوت کنند، افتخار خواهم کرد.

ایران ورزشی آنلاین /محسن ترکی که پس از گذراندن آزمون آمادگی جسمانی در دوره بازآموزی و کلاس‌های توجیهی داوری در کیش در جمع همکارانش از دنیای داوری خداحافظی کرد، در بدو ورود به فرودگاه مشهد در جمع افرادی که به استقبالش آمده بودند، گفت: برای خانواده‌ام کافی است تا این حد زجر را تحمل کنند. امیدوارم از این پس زندگی خوبی را در کنار شما عزیزان ادامه دهم. به هیچ عنوان در هیچ عرصه‌ای داوری و نظارت نخواهم کرد ولی به دلیل اینکه عاشق این کار هستم می‌خواهم در سنین پایه برای داوران کلاس و دروسی بگذارم و به این کار تا روزی که محسن ترکی زنده است و آنها وارد زمین شوند و قضاوت کنند، افتخار خواهم کرد.

ترکی سپس تشکر از بزرگان حرفه‌اش را به جا آورد: از همه افراد به ویژه اساتید و بزرگان خودم که زمانی همراه آنها وارد زمین می‌شدم و حالا به استقبالم آمدند تشکر می‌کنم چون واقعا من را شگفت‌زده کردند. این حرکت برای من ارزش و افتخار بود و فکر نمی‌کنم بهتر از این می‌شد خداحافظی کرد.

کلیدواژه
محسن ترکی
captcha
تازه ها
بیشتر