ورزش جهان / شناسه خبر: 72658 / تاریخ انتشار : 1395/10/15 18:52
|

ایران ورزشی آنلاین / فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه سن‌مامس، اولین بازی خود در سال جدید میلادی را برابر بیلبائو برگزار خواهد کرد. یکی از ابهامات موجود، بازی کردن یا نکردن مثلث مسی، سوارز و نیمار (MSN) مقابل بیلبائو است؛ چرا که این سه بازیکن به تازگی از تعطیلاتی 15 روزه بازگشته اند.

انریکه در همین رابطه گفت: «هر سه بازیکن آماده تر از قبل تعطیلات هستند. آمادگی آنها در تمرینات مرا تحت تاثیر قرار داد. از بازگشت آنها و از عملکردشان در تمرینات بسیار راضی هستم.»

او درباره بیلبائو هم گفت: «اتلتیک همیشه برای بارسا دردسرساز است. آنها به شدت پرس می‌کنند و یک تیم سختکوش هستند. برای بیلبائو جام حذفی اهمیت فراوانی دارد و تقویم ما نیز در ماه ژانویه فشرده است؛ پس بازی سنگینی پیش رو خواهیم داشت.»

او درباره انتخاب دروازه‌بانش از میان تراشتگن و ماسیپ برای این بازی گفت: «هر دو دروازه بان ما آماده هستند؛ ولی اینکه چه کسی بازی خواهد کرد را فردا متوجه خواهید شد. ابتدا ترجیح می دهم این مساله را به خودشان بگویم.»

هنوز قرارداد انریکه با بارسا تمدید نشده و در میان نام‌هایی که برای جانشینی احتمالی‌اش مطرح شده، یکی هم ارنستو والورده، سرمربی بیلبائو است. این یکی از موضوعاتی بود که در کنفرانس مطبوعاتی هم مطرح شد و انریکه راه گریزی از این بحث نداشت و گفت: «من از سبک مربیگری والورده خوشم می آید و معتقدم مربی سطح بالایی است. او جانشین من خواهد شد؟ این هم یک شایعه است که در فوتبال همواره با آنها روبه رو هستیم.»

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر