فوتبال ایران / شناسه خبر: 72572 / تاریخ انتشار : 1395/10/13 02:04
|
به سرمربیگری پرسپولیس فکر نمی‌کنم

باقری: برانکو حق دارد نگران باشد

نگرانی‌ برانکو کاملا به‌جاست و طبیعتاً سرمربی باید به فکر تیمش باشد. من هم معتقدم که پرسپولیس در آسیا و نیم‌فصل دوم لیگ برتر کار سخت‌تری در پیش خواهد داشت.

ایران ورزشی آنلاین / آغازگر صحبت‌های کریم باقری، قهرمانی پرسپولیس در نیمه نخست ‌فصل است: «این قهرمانی حاصل زحمات تمامی مجموعه پرسپولیس بود. بچه‌ها واقعا تلاش کردند، کادر فنی هم البته به‌جز خودم خیلی تلاش کردند و خدا را شکر که توانستیم قهرمان شویم. من به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم تا قهرمان لیگ شویم.» به نگرانی‌های برانکو نسبت به جذب بازیکن جدید هم باقری اینطور واکنش نشان داده: «نگرانی‌ برانکو کاملا بجاست و طبیعتاً سرمربی باید به فکر تیمش باشد. من هم معتقدم که پرسپولیس در آسیا و نیم‌فصل دوم لیگ برتر کار سخت‌تری در پیش خواهد داشت و ما نیاز به جذب چند بازیکن سطح بالا داریم که بتوانند به پرسپولیس کمک کنند.»

مثل خیلی‌ها کریم باقری هم تراکتورسازی را اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس در راه قهرمانی می‌داند: «تراکتورسازی امسال واقعاً تیم فوق‌العاده‌ای دارد. آنها کادر فنی و بازیکنان خوبی دارند و از حمایت هواداران‌شان بهره می‌برند. ذوب‌آهن هم تیم خوبی است و باید به مجتبی حسینی خسته نباشید بگویم که نتایج خوبی در این تیم گرفته. او نشان داد می‌توان به مربیان جوان بها داد و به آنها اعتماد کرد. مربیان جوان حتی می‌توانند در تیم‌های بزرگ هم نتیجه بگیرند. علی دایی هم با نفت نتایج خوبی گرفت و مجید جلالی در پیکان عملکرد خوبی داشت اما واقعاً رقابت فشرده است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست.» با این همه، باقری می‌گوید که چشمش دنبال سرمربیگری در پرسپولیس نیست: «الان دو سال است که کار مربیگری را انجام می‌دهم و معتقدم برای سرمربی شدن خیلی کار دارم. خیلی زود است که سرمربی شوم. من باید پله پله جلو بروم و در مربیگری شاگرد اول کلاس هستم. مربیگری مثل بازیگری نیست و هر روز باید چیزهای جدید یاد بگیریم تا بتوانیم به شاگردان‌مان نکات جدیدی را منتقل کنیم. من باید هنوز تجربیات زیادی به‌دست بیاورم و اصلاً به سرمربیگری فکر نمی‌کنم. مخصوصا سرمربیگری پرسپولیس.» کریم باقری صحبت‌هایش را با ارزیابی عملکرد طاهری در باشگاه پرسپولیس به پایان می‌برد: «از زمانی که طاهری به پرسپولیس آمد، این تیم سروسامان گرفت. طاهری اهل حاشیه نیست و خیلی ساکت کارش را انجام می‌دهد. طاهری مثل بعضی از مدیران قبلی نیست که فقط به تلویزیون برود یا در رسانه‌ها باشد. او کارش را انجام می‌دهد و برنامه‌ریزی‌های خوبی دارد. امیدوارم تصمیمات خوبی برای پرسپولیس گرفته شود و با ادامه حضور طاهری شاهد موفقیت تیم باشیم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر