لژیونرها / شناسه خبر: 72540 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 20:10
|

یک عکس تار، یک سرنوشت نامعلوم / اضافه خدمت 6 ماهه برای حفظ سروش!

این عکس تار و مات و بی‌رنگ صحنه آخرین مذاکره سروش رفیعی با مصطفی آجورلو است، بعد از بازی ذوب‌آهن - تراکتورسازی. بازیکنان تراکتور خوشحال بودند از صعود تیم‌شان به فینال و سروش گرفتار یک ماجرای تازه بود.

ایران ورزشی آنلاین / مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از اضافه خدمت 6 ماهه سروش رفیعی خبر می‌دهد و البته مدعی است که به او کمک خواهد کرد تا اضافه خدمت رفیعی بخشیده شود. اگر این اضافه خدمت بخشیده نشود، بدیهی است که سروش باید در نیم فصل دوم نیز برای تراکتورسازی بازی کند. پیش از این در باشگاه پاس نیز سابقه داشته که بازیکنان بعد از پایان خدمت‌شان با اضافه خدمت مواجه می‌شدند تا باز هم برای پاس بازی کنند. توضیحات آجورلو درباره ماجرای سروش را بخوانیم: «به اینکه حقی از رفیعی ضایع شود راضی نیستیم و خدای نکرده نمی‌خواهیم به روش‌های غیراخلاقی او را نگه داریم. رفیعی مثل پسر خودم است و همینطور که نمی‌خواهم به پسرم ظلم شود در مورد رفیعی هم همینطور است و اگر طبق مقررات سربازی او تمام شده باشد می تواند از تراکتورسازی جدا شود. اما 2 ماه پیش نامه‌ای آمد که رفیعی اضافه خدمت دارد و من گفتم نامه را مخفوظ نگه دارند تا خودم پیگیری کنم چون به رفیعی قول داده بودند 6 ماه اضافه خدمتش بخشیده شود. به هرحال من از فردا صبح به دنبال کار رفیعی خواهم رفت و اگر سربازی او تمام شده باشد اولین کسی هستم که به او کمک می‌کنم تا کارت پایان خدمتش را بگیرد و بازیکن آزاد می‌تواند برای آینده خودش تصمیم‌گیری کند.»

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که امیر قلعه‌نویی بعد از بازی با ذوب‌آهن در جام حذفی گفت: «دست خود سروش است که بماند یا برود. اگر خواست برود، با هزینه خودم برای او میهمانی خداحافظی می‌گیرم. امیدوارم سروش هر جا که خواست برود، موفق باشد.»

 

 

captcha
نظرات شما | 3 نظر
وحدانی
1395/10/12 - 04:16
آقای آجورلو، شما گفتید و ما هم باور کردیم.
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1395/10/11 - 23:08
آقای آجورلو شما گفتید که نامه رو محفوظ نگه دارند تا شما پیگری کنید. حالا سوال من از شما اینه: چرا توی دو ماه گذشته پیگیری نکردید؟! و تازه از فردا می خواهید پیگیر این مسئله باشید؟! آیا مردم گوش دراز هستند ؟!
rateup 4
 ratedown 0
عماد
1395/10/12 - 04:17
دقیقا
rateup 1
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر