فوتبال ایران / شناسه خبر: 72437 / تاریخ انتشار : 1395/10/7 23:44
|
جلسه استقلال در حالت انتظار تمام شد

تیتر یک: اخراج رحمتی در حال بارگذاری / لیست ورودی استقلال (رسمی)

بعد از مصاحبه صریح منصوریان در برنامه نود که گفت مشکلی با صدور رضایتنامه رحمتی ندارد، انتظار می‌رفت نام این دروازه‌بان در صدر فهرست خروجی‌ها باشد.

ایران ورزشی آنلاین / جلسه مهم رضا افتخاری، نصرا... عبداللهی و علیرضا منصوریان برای تعیین فهرست ورودی و خروجی‌های استقلال عصر سه‌شنبه برگزار شد. البته در پایان جلسه فقط فهرست ورودی‌ها اعلام شد و فعلا خبری از نام بازیکنان مازاد نیست.


سه بازیکن تهاجمی برای نیم‌فصل دوم
در فهرست ورودی باشگاه نام یک هافبک و دو مهاجم دیده می‌شود، یعنی منصوریان بیشتر به تقویت بخش تهاجمی تیمش تاکید دارد. عبداللهی، سرپرست استقلال در پایان جلسه به خبرنگاران گفت: «برای رحیم زهیوی، ایمان مبعلی و سجاد شهباززاده نامه فرستاده‌ایم و اگر باشگاه‌های آنها موافقت کنند، در نیم‌فصل دوم آبی‌پوش خواهند شد.»
افتخاری، مدیرعامل باشگاه اضافه کرد: «استقلال باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و ما نماینده جمهوری اسلامی ایران هستیم. از باشگاه‌ها می‌خواهم که با ما همکاری کنند. برای ایمان مبعلی و رحیم زهیوی نامه زده‌ایم و آقای سجاد شهباززاده هم در ترکیب بازی می‌کند و از قبل با او مذاکره کرده‌ایم و منتظر هستیم تا ببینیم که این بازیکنان می‌توانند به استقلال بیایند یا نه. اگر نشد با بازیکنان دیگری صحبت می‌کنیم.»
زهیوی، مهاجم استقلال خوزستان و یکی از آماده‌ترین مهاجمان لیگ قرار است تا شنبه جواب استقلال را بدهد. او در واکنش به انتشار این لیست گفت: «این موضوع را فهمیده‌ام و جواب پیشنهاد آنها را به زودی خواهم داد. منتظر هستم تا وضعیت استقلال خوزستان مشخص شود و فکر می‌کنم تا شنبه وضعیت من نیز برای نیم‌فصل دوم مشخص شده باشد. من به طور رسمی از تیم‌های تراکتورسازی، سپاهان و استقلال پیشنهاد دریافت کرده‌ام و امیدوارم بهترین تصمیم را برای آینده‌ام بگیرم.»

در روزهای گذشته بحث بازگشت پژمان منتظری و مجتبی جباری هم مطرح بوده. افتخاری درباره وضعیت این دو استقلالی سابق گفت: «قرار بود پژمان منتظری را جذب کنیم ولی باشگاهش هنوز به او اجازه نداده است. من از خسرو حیدری خواستم که با او صحبت کند ولی پژمان منتظری گفته قطری‌ها اجازه جدایی به او نمی‌دهند. به همین دلیل هم دیگر فایده‌ای ندارد که بخواهیم درخواستی بدهیم. ما مدافعان جوان و خوبی داریم و در تیم امیدمان مدافعی داریم که در تیم ملی بازی می‌کند و از او استفاده خواهیم کرد. جباری مصدوم شده است و شرایط جذب او را نداریم. ان‌شاءا... با نفرات جدید تمرینات را ادامه می‌دهیم و برای بازی با نفت آماده می‌شویم.»

فهرست خروجی در انتظار
بعد از مصاحبه صریح منصوریان در برنامه نود که گفت مشکلی با صدور رضایتنامه رحمتی ندارد، انتظار می‌رفت نام این دروازه‌بان در صدر فهرست خروجی‌ها باشد. همچنین صبح سه‌شنبه خبر رسید که بختیار رحمانی، خرید پر سر و صدای استقلال هم دیگر نام مهم این فهرست است. شنیده می‌شود امین حاج‌محمدی، آرش افشین و فرشید باقری نام‌های دیگری هستند که باید با استقلال خداحافظی کنند. با وجود این در پایان جلسه خبری از فهرست خروجی‌ها نبود.
افتخاری در این باره گفت:‌ «آقای منصوریان لیستی به من نداد و قرار شد بعد از جمع‌بندی لیست بدهد. هیات مدیره از من خواسته است که حواشی را از کنار تیم جمع کنیم و ما در این امر موفق بودیم.» او درباره وضعیت دروازه‌بان تیمش اضافه کرد: «رحمتی به من گفت رضایتنامه‌ام را بدهید و می‌خواهم بروم ولی من به او گفتم کمی حوصله به خرج دهد و بیاید در باشگاه بنشیند تا با هم صحبت کنیم. بعد از آن پیگیری نکرد و مصاحبه‌ای کرد و گفت می‌خواهم بمانم. ما از ماندن رحمتی استقبال می‌کنیم ولی باید تجدیدنظری در رفتارش داشته باشد. او باید نظر منصوریان را به خودش جلب کند. اختلافاتی بوده است ولی در جلسه با آقای منصوریان صحبت کردم و پرسیدم آیا رحمتی در لیست خروجی‌ات است که او گفت نه.» باشگاه ظاهرا برای تاخیر در اعلام فهرست خروجی‌ها دو دلیل دارد؛ اولا می‌خواهد از جذب بازیکنان جدید مطمئن شود و دوم نظر افکار عمومی را درباره کنار گذاشتن بازیکنانی مثل بختیار و رحمتی بسنجد. مدیرعامل استقلال درباره تغییرات کادر فنی و همچنین هیات‌مدیره باشگاه گفت: «هم اکنون بهتاش فریبا و نصرا... عبداللهی به کادرفنی ما اضافه شدند و قرار است منصوریان درباره کادرفنی تصمیم بگیرد و قرارداد دو نفر را لغو کند. وزیر ورزش هم قول داده تا 10 روز آینده تکلیف عضو پنجم هیات مدیره استقلال را مشخص کند. فعلا تغییراتی در هیات مدیره نداریم. شاید دو هفته دیگر مجمع برگزار شود و این با نظر وزیر ورزش است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر