فوتبال ایران / شناسه خبر: 72434 / تاریخ انتشار : 1395/10/7 18:45
|

شهرآورد تهران، 24 بهمن در آزادی

پس از بررسی هایی که به عمل آمد، در نهایت تاریخ 24 بهمن ماه برای انجام شهرآورد پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام شد.

ایران ورزشی آنلاین / با اینکه روز 19 بهمن از سوی کمیته اجرایی AFC برای برگزاری بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی شده بود، کمیته مسابقات لیگ برتر روز 20 بهمن را برای برگزاری شهرآورد تعیین کرده بود. اما پس از بررسی هایی که به عمل آمد، در نهایت تاریخ 24 بهمن ماه برای انجام دربی پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام شد.
سعید فتاحی، مسئول مسابقات لیگ برتر در همین خصوص گفت: «به دلیل اینکه مشخص نبود پرسپولیس در مرحله پلی آف مسابقات حضور دارد یا نه، نمی توانستیم برنامه دقیقی را اعلام کنیم. اما پرسپولیس به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا راه یافت و استقلال هم در تاریخ 19 بهمن ماه میزبان السد خواهد بود. با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا دو تیم روز قبل باید در زمین اصلی تمرین کنند، نمی توانستیم دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی را در تاریخ 18 بهمن ماه برگزار کنیم. در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در همان تاریخ اعلام شده یعنی 17 بهمن ماه برگزار شود و در تاریخ 24 بهمن ماه شهرآورد تهران را برگزار خواهیم کرد. ساعت برگزاری بازی استقلال و پرسپولیس نیز پس از هماهنگی با شورای تامین اعلام خواهد شد.»

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر