فوتبال ایران / شناسه خبر: 72410 / تاریخ انتشار : 1395/10/7 01:35
|

مهم‌ترین «بله‌»‌ی زندگی منصوریان: بله، به رحمتی رضایت‌نامه می‌دهم

منصوریان با اعلام اینکه حاضر است رضایت‌نامه رحمتی را صادر کند، کار را برای رحمتی دشوار کرد اما رحمتی تصمیم گرفت سیاست پیشه کند و تقاضای جدایی را مطرح نکند.

ایران ورزشی آنلاین / علی منصوریان در مصاحبه‌اش با برنامه ۹۰ تصمیم گرفته بود درباره مسائل رحمتی پاسخ‌هایی منطقی بدهد و وارد جدل نشود. اما منصوریان به سوال آخر عادل فردوسی‌پور پاسخی صریح داد و بازی را عوض کرد. عادل پرسید که «اگر رحمتی رضایت‌نامه‌اش را بخواهد، شما صادر می‌کنید؟» و پاسخ منصوریان بدون وقفه و تردید، یک کلمه بود: «بله».

پیش از این پرسش و پاسخ در برنامه ۹۰، تیتر یک روزنامه ایران ورزشی خبر می‌داد که جدل بین منصوریان و رحمتی جدی‌تر از این حرفهاست: «اخراج مهدی رحمتی در انتظار تأیید منصوریان». این تیتر نشان می‌داد که مصاحبه دیروز رحمتی که گفته بود «به خاطر نیمکت‌نشینی تسلیم نمی‌شوم» پایان جدل رحمتی و منصوریان نیست و داستان پیچیده‌تر است و شاید سرانجامش جدایی رحمتی از استقلال باشد، همانطور که منصوریان هم با صراحت موافقتش با جدایی رحمتی (در صورت تقاضای رضایت‌نامه) را اعلام کرد.

رحمتی بعد از مصاحبه منصوریان با برنامه ۹۰، گفت که تقاضایی برای جدایی از استقلال ندارد. رحمتی هم بازی را عوض کرد و وارد جدل با مربی‌اش نشد و «بله»‌ی منصوریان را نشنیده گرفت و ادامه کار در استقلال را به جدایی ترجیح داد. باید منتظر ماند و دید که سیاست منصوریان و رحمتی کار را به کجا می‌رساند و برای استقلال در نیم فصل دوم چه پیامدهایی دارد؟

captcha
نظرات شما | 1 نظر
sadaf
1395/10/7 - 04:17
عجب بعله‌ای گفت!
rateup 0
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر