ورزش ایران / شناسه خبر: 72403 / تاریخ انتشار : 1395/10/6 18:03
|

استویچف: پاسخ من به والیبال ایران احتمالا مثبت است

رادوستین استویچف: «همه چیز تا اینجا به خوبی پیش رفته است و در حال آخرین بررسی ها هستم. احتمال اینکه پاسخ مثبت دهم، زیاد است.»

ایران ورزشی آنلاین / طبق اعلام قبلی فدراسیون والیبال و رادوستین استویچف، گزینه بلغاری نیمکت تیم ملی 27 دسامبر یعنی فردا قرار است پاسخ نهایی خود را اعلام کند تا تکلیف سرمربی جدید مشخص شود. در حال حاضر فدراسیون ایران تمام تمرکز را روی به توافق رسیدن با استویچف گذاشته و برخلاف سایر گزینه ها، مذاکره بین ایران و استویچف بسیار امیدوار کننده پیش می رود.

او در آخرین اظهار نظر خود در مورد وضعیت مذاکرات با ایران به سایت اسپورتال بلغارستان، یکی از معتبرترین منابع خبری این کشور گفته است: «همه چیز تا اینجا به خوبی پیش رفته است و در حال آخرین بررسی ها هستم. احتمال اینکه پاسخ مثبت دهم، زیاد است.»

 آناستازی و مندز دو گزینه دیگر که پاسخ هایی کاملا متفاوت در روند مذاکره با ایران داده بودند و این واکنش استویچف این منظور را می رساند که تا فردا احتمال اعلام نام او به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران بسیار زیاد است. این سرمربی بلغار در صورت توافق با ایران تبدیل به اولین مربی بلغارستانی خواهد شد که روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست.

استویچف اولین و محبوب ترین گزینه هدایت ایران بوده است و فدراسیون بارها علاقه خود را برای همکاری با او اعلام کرده است. محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال هم در مورد او می گوید: «در حال حاضر صحبت‌های لازم را با این مربی انجام می‌دهیم و یک سری از فیلم‌ها و اطلاعاتی که از ما خواسته در اختیارش گذاشته‌ایم و به سوالاتی که در این مدت برای او پیش آمده جواب می‌دهیم. ما دوست داریم که استویچف مربی تیم ملی شود و امیدواریم که او هم بپذیرد.»

حالا با توجه به صحبت های طرفین مذاکره و روزشماری که فدراسیون برای این بررسی ها گذاشته بود فردا باید نام سرمربی تیم ملی والیبال ایران معرفی شود تا در صورت توافق نهایی اولین سرمربی بلغارستانی روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند.

captcha
تازه ها
بیشتر