فوتبال ایران / شناسه خبر: 72384 / تاریخ انتشار : 1395/10/6 13:13
|

گل سجاد به گالا، پایان امیدهای زمستانی استقلال

سجاد شهباززاده در آخرین بازی سال ۲۰۱۶ برای آنالیا گل زد، آن هم مقابل گالا. این یعنی پروژه بازگشت او به استقلال منتفی شده است.

ایران ورزشی آنلاین / استقلال دیگر چندان امیدی به بازگشت شهباززاده ندارد. در روزهایی که امیدواری برای بازگرداندن سجاد شهباززاده به تهران بیشتر از قبل شده بود، گل او در آخرین هفته سوپر لیگ ترکیه در سال 2016 آن هم به گالاتاسرای تمامی معادلات را تغییر داد.

حسین کاپلار سرمربی آلانیااسپور در آخرین بازی سال 2016 سوپرلیگ ترکیه تصمیم گرفت در ورزشگاه زیبای ترک تلکام شهر استانبول از مهاجم ایرانی اش به عنوان جانشین واگنرلاو برزیلی در جدال با یکی از سه قطب اصلی فوتبال باشگاهی ترکیه بهره ببرد، انتخابی هوشمندانه که باعث شد سجاد شهباززاده اولین گل خود در ترکیه را در هفته شانزدهم به زیبایی وارد دروازه فرناندو موسلرا گلر سرشناس و اروگوئه ای گالا کند.


این گل درست زمانی وارد دروازه تیم پرافتخار استانبول شد که کاروان استقلال در مسیر بازگشت از اصفهان به تهران بعد از تساوی شیرین برابر سپاهان بود. خبری که به مانند آب سردی بود بر پیکر استقلال و منصوریان تا عملا از بازگشت این بازیکن در نیم فصل ناامید شوند. شهباززاده به عنوان اولویت نخست فهرست زمستانی مدت‌هاست ذهن تمام استقلالی‌ها را به خود مشغول کرده بود و حتی نماینده این باشگاه برای مذاکره با سجاد و مدیربرنامه‌هایش تا ترکیه هم رفت به این امید که قرارداد زودتر از تصور بسته شود.

اما با نمایش دیشب شهباززاده برابر گالاتاسرای بعید به نظر می رسد که باشگاه آلانیا با جدایی مهاجم ایرانی‌اش موافقت کند تا تمام برنامه ها و مذاکرات استقلالی ها در این مدت نقش بر آب شود. نکته ای که خود منصوریان در فرودگاه اصفهان آن را قبول کرد و گفت باید به دنبال گزینه های دیگری برود چون بعید است سجاد به ایران بازگردد. گل سجاد به گالا، پایان امیدهای زمستانی منصوریان برای خط حمله‌اش بود.

captcha
تازه ها
بیشتر