ورزش بین الملل / شناسه خبر: 72298 / تاریخ انتشار : 1395/10/4 16:36
|

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه ولفسبورگ انتقال یولیان دراکسلر به پاری‌سن‌ژرمن را تایید کرد. در متنی که باشگاه آلمانی منتشر کرده، برای این مهاجم آرزوی موفقیت کرده است. دراکسلر، اولین خرید زمستانی پاری‌سن‌ژرمن است و پیراهن شماره ۲۳ را به تن خواهد کرد. رقم این انتقال ۳۶ میلیون یورو است و در قرارداد ۶ میلیون یورو هم پاداش در نظر گرفته شده است.

تابستان گذشته نام آرسنال به‌عنوان مشتری جدی دراکسلر مطرح بود و به‌تازگی لیورپول هم به جمع مشتریان او اضافه شده بود، ولی پاری‌سن‌ژرمن در نهایت موفق شد با پرداخت رقم بالاتر این بازیکن را به دام بیاندازد. دراکسلر یکی از اعضای تیم ملی آلمان در قهرمانی جهان سال ۲۰۱۴ بود و 27 بازی ملی دارد.

دراکسلر توانایی بازی در کناره‌های خط حمله و همچنین مهاجم مرکزی را دارد و می‌تواند آلترناتیوی برای ادینسون کاوانی هم باشد. اضافه شدن این مهاجم آلمانی ترافیک خط حمله پاریس را تشدید می‌کند. در حال حاضر لوکاس، دی‌ماریا، بن‌عرفا و حتی پاستوره گوش‌های کناری این تیم محسوب می‌شوند. البته خسه ممکن است در نیم‌فصل به لاس‌پالماس بپیوندد.

نکته جالب این است که باشگاه شالکه هم از انتقال دراکسلر به باشگاه فرانسوی نفع می‌برد. شالکه باشگاه سازنده این بازیکن بوده و بابت این انتقال 42 میلیون یورویی، 7 میلیون یورو دریافت می‌کند. این رقم مربوط به بندی است که سال گذشته هنگام فروش دراکسلر به ولفسبورگ به اصرار هورست هلدت، مدیر ورزشی وقت شالکه در قراردادش گنجانده شد. این اتفاق خوبی برای شالکه است که در نیم‌فصل می‌خواهد خط دفاع و حمله‌اش را تقویت کند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/72298
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر