فوتبال ایران / شناسه خبر: 72248 / تاریخ انتشار : 1395/10/3 15:07
|

هم وزیر، هم مدیرعامل، در موج حمایت از منصوریان

فوتبال اما از این حساب و کتاب‌ها سرش نمی‌شود. شکست مقابل سپاهان کار استقلال و منصوریان و افتخاری را می‌تواند وارد ماجرایی تازه کند. البته پیروزی مقابل سپاهان باعث می‌شود حمایت‌ها جدی‌تر شوند.

ایران ورزشی آنلاین / خبری از تغییرات در استقلال نیست، نه تغییرات مدیریتی و نه تغییرات در کادر فنی. اخباری که از جلسه مدیرعامل استقلال با وزیر ورزش و جوانان به گوش می‌رسد، نشان می‌دهد که موج حمایت همچنان پابرجاست. فوتبال اما از این حساب و کتاب‌ها سرش نمی‌شود. شکست مقابل سپاهان کار استقلال و منصوریان و افتخاری را می‌تواند وارد ماجرایی تازه کند. البته پیروزی مقابل سپاهان باعث می‌شود حمایت‌ها جدی‌تر شوند. تا یک‌شنبه باید صبر کرد.

 رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جلسه‌اش با وزیر ورزش و جوانان گفت: «در این جلسه حواشی پیش آمده پیش از دیدار تیم اسقلال مقابل تراکتورسازی و نفت را که باعث تضعیف روحیه تیم استقلال گردید به استحضار وزیر محترم ورزش و جوانان رساندم. آقای وزیر هم رهنمودهایی جهت این مسائل ارائه کرده و اظهار داشتند کادر فنی استقلال تلاش کند تا تیم پرطرفدار استقلال هم از نظر روحی و هم از نظر فنی برای مسابقات آسیایی و ادامه لیگ برتر آماده شود و همچنین مدیریت باشگاه استقلال از هیچ کوششی در جهت بازگرداندن تیم استقلال به روزهای اوج خود دریغ نکند. آقای سلطانی فر در این جلسه تاکید نمودند نباید اجازه دهید عده ای با استفاده از سرمایه های باشگاه استقلال، در جهت تضعیف سرمربی استقلال گام بردارند. ایشان گفتند که به آقای منصوریان فرصت دهید تا برنامه های خود را در راستای شکوفایی و سربلندی تیم استقلال اجرائی نماید و متقابلا منصوریان هم از مشورت با افراد با تجربه دریغ نکند.»

با توجه به صحبت های افتخاری به نظر می رسد مسعود سلطانی فر فعلا برنامه ای برای تغییر در کادرفنی استقلال ندارد  و فعلا سیاست حمایت از منصوریان پا برجا است.

مدیرعامل استقلال در پایان و در پاسخ به شایعاتی مبنی بر حضور مربی خارجی یا داخلی در استقلال گفت: «هیچ مذاکره ای از طرف ما با مربیان داخلی و خارجی صورت نگرفته است و علیرضا منصوریان همچنان به عنوان سرمربی استقلال فعالیت خواهد کرد. امیدوارم هواداران عزیز استقلال همچون گذشته تیم محبوب خود را مورد حمایت قرار بدهند و در این راستا مدیریت باشگاه در جهت آماده سازی و تقویت تیم برای حضور پرقدرت در جام باشگاههای آسیا و لیگ برتر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. اینجانب اجازه نخواهم داد افراد غیر مسئول در کارهای اجرایی تیم دخالت کنند. امیدوارم استقلال با تلاش و همدلی بازیکنان و کادر فنی و حمایت تماشاگران خود در ادامه مسابقات لیگ و مسابقات آسیایی، بتواند دل هوادارانش را شاد کرده و نتایج به دست آمده در نیم فصل اول را جبران نماید.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر