فوتبال ایران / شناسه خبر: 72246 / تاریخ انتشار : 1395/10/3 14:32
|

حمایت مجیدی از منصوریان: ریشه‌ عدم موفقیت در ساختار استقلال است

فرهاد مجیدی: «جوانمردانه نیست اگر بخواهیم همه شرایط امروز را فقط به علیرضا منصوریان؛ دوست و هم‌بازی قدیمی من مربوط بدانیم.»

ایران ورزشی آنلاین / نتایج ضعیف استقلال و به ویژه از دست دادن پیروزی و شکست مقابل نفت تهران در جام حذفی موجب شد انتقادهای زیادی از سوی برخی اعضای هیأت مدیره این باشگاه و همچنین عده‌ای از هواداران به علیرضا منصوریان صورت گیرد و او را مشکل اصلی نتایج ضعیف تیمشان بدانند.

فرهاد مجیدی که اخیرا به مدیریت باشگاه استقلال انتقاد کرده بود، امروز و در آستانه دیدار حساس خارج از خانه استقلال مقابل سپاهان در نوشته‌ای کوتاه حمایت خود را از منصوریان اعلام کرد و از هواداران خواست از سرمربی تیم‌شان حمایت کنند.

مجیدی نوشته: «جوانمردانه نیست اگر بخواهیم همه شرایط امروز را فقط به علیرضا منصوریان؛ دوست و هم‌بازی قدیمی من مربوط بدانیم.

ناراحتی هواداران تیم محبوبم را به خوبی درک می‌کنم اما ریشه‌های این عدم موفقیت در چند فصل گذشته را باید در ساختار باشگاه استقلال جستجو کرد.
امیدوارم کادر فنی تیم استقلال بدون توجه به حاشیه‌ها به بازی‌های حساس آینده فکر کنند و به خصوص بازیکنان تیم با مسئولیت‌پذیری بیشتر همه معادلات را تغییر دهند. بدون تردید هواداران عزیز و دوست‌داشتنی استقلال هم در هفته‌های پیش رو با حمایت و اتحاد بیشتر یار و یاور تیم محبوب‌شان خواهند بود.»

 

 
---

 

captcha
تازه ها
بیشتر