فوتبال ایران / شناسه خبر: 72240 / تاریخ انتشار : 1395/10/3 12:50
|
پرسپولیس - سیاه جامگان

پرسپولیس به فکر قهرمانی نیم فصل

سیاه جامگان هفته قبل با خداداد نخستین بردش را دشت کرد و این سو برانکو اولین شکست فصلش را در اصفهان متحمل شد تا دو تیم با شرایط متفاوتی روبه‌روی هم قرار بگیرند.

ایران ورزشی آنلاین / جمعه 3/10/95، هفته پانزدهم از شانزدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه آزادی، ساعت: 15:15

داور: حمید حاج ملک
کمک ها: آرمان اسعدی، حمید غمزه

نگاه فنی
پرسپولیس به هفته پایانی نیم‌فصل رسید و قبل از تعطیلات دو هفته‌ای باید از سیاه جامگانی میزبانی کند که هفته گذشته سومین برد فصل خود را به دست آورد و کمی از محوطه خطر بیرون آمد. سیاه جامگان هفته قبل با خداداد نخستین بردش را دشت کرد و این سو برانکو اولین شکست فصلش را در اصفهان متحمل شد تا دو تیم با شرایط متفاوتی روبه‌روی هم قرار بگیرند. حالا تیم مشهدی با روحیه به تهران می‌آید اما پرسپولیس با تبعات آن شکست و البته بحران‌هایی که اخیرا در باشگاه ایجاد شده پا به این میدان خواهد گذاشت. با این حال روی کاغذ پرسپولیس را برنده این بازی می‌دانند و از حالا قهرمانی نیم‌فصل را به نام این تیم زده‌اند که باید دید در عمل چه اتفاقی رخ خواهد داد. حاضر بودن 5 بازیکن با سابقه حضور در پرسپولیس مقابل این تیم و تقابل خداداد که در تیم ملی با برانکو مشکل داشته از جذابیت‌های این دیدار خواهد بود.

چهره های ویژه
علیرضا بیرانوند
بعد از چهار بازی که رادوشوویچ درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت بیرانوند بار دیگر به قفس توری سرخ‌ها باز خواهد گشت و دنبال این است تا با یک کلین شیت دیگر هم آمار خودش را بهتر کند هم اینکه کمک بزرگی به تیمش باشد در یک برد دیگر.

حمیدرضا علی عسگری
در تیم مشهدی 5 بازیکن با سابقه حضور در پرسپولیس هر کدام می‌توانند چهره ویژه این میدان باشند. سه تا از این بازیکنان را برانکو نخواسته که در راس شان حمیدرضا علی عسگری است. او نمی‌خواهد برای برانکو گل ببرد و احتمالا انگیزه بسیاری برای درخشش دارد.

ترکیب های احتمالی
میزبان: دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند- مدافعان میانی: محمد انصاری و سیدجلال حسینی- مدافعان کناری: محسن ربیع خواه و حسین ماهینی - هافبک‌های میانی: کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان - هافبک‌های کناری: فرشاد احمدزاده و رامین رضاییان - مهاجمان: مهدی طارمی و علی علیپور

میهمان: دروازه‌بان: محمد ناصری - مدافعان میانی: محسن آقایی و میثم حسینی - مدافعان کناری: عبدالرضا زارعی و رضا شربتی- هافبک‌های تدافعی: حسین بادامکی و مصطفی احمدی - هافبک‌های تهاجمی: حمیدرضا علی عسگری، روح ا... سیف اللهی و مهران عسگری - مهاجم: سعید دقیقی

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر