ورزش جهان / شناسه خبر: 72223 / تاریخ انتشار : 1395/10/2 09:28
|

اولین گل آلکاسر در صعود آسان بارسا

بارسلونا بدون مثلث مشهور خط حمله‌اش هم توانست 7 گل به هرکولس بزند و به یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کند.

ایران ورزشی آنلاین / بارسا با پیروزی آسان 7 بر صفر مقابل تیم دسته سومی هرکولس به یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کرد. بعد از تساوی یک بر یک دو تیم در بازی رفت، لوئیز انریکه تصمیم گرفته بود برای آخرین بازی سال 2016 به مسی، سوارز و نیمار استراحت بدهد، با وجود این بارسا مشکلی برای گلزنی به این تیم نداشت.

لوکا دین، مدافع فرانسوی در دقیقه 37 برای اولین بار با پیراهن بارسا گلزنی کرد و ایوان راکیتیچ لحظاتی قبل از پایان نیمه اول از روی نقطه پنالتی زننده گل دوم بود. با این دو گل مقاومت هرکولس در هم شکست.

در شروع نیمه دوم نوبت گلزنی رافینیا بود. آردا توران در دقیقه 55 زننده گل چهارم بود و توانست تا پایان بازی دو گل دیگر بزند تا مثل بازی مقابل مونشن‌گلادباخ موفق به هت‌تریک شود. سومین گل هافبک ترکیه‌ای، یک ضربه قوس‌دار و زیباترین گل او بود.

بیشترین خوشحالی هواداران بارسا روی گل پنجم بود که پابلو آلکاسر موفق شد بعد از 578 دقیقه برای اولین بار با پیراهن بارسا در یک بازی رسمی گلزنی کند. این مهاجم تابستان امسال با 25 میلیون پوند از والنسیا منتقل شد، ولی در 12 بازی قبلی موفق به گلزنی نشده بود. سانتر رافینیا که در دو متری دروازه به آلکاسر رسید، ساده‌تر از آن بود که آن را از دست بدهد. البته تصاویر آهسته نشان داد که او در موقعیت آفساید بوده و داور به اشتباه این گل را پذیرفته است.

captcha
تازه ها
بیشتر