ورزش ایران / شناسه خبر: 72217 / تاریخ انتشار : 1395/10/2 03:50
|

کاربران ایرانی به زهرا نعمتی رأی می‌دهند

کاربران ایرانی در فضای مجازی همیشه رغبت عحیبی دارند برای شرکت در چنین کارهایی. باید ببینیم این‌بار زهرا نعمتی هم صاحب آرای لازم برای انتخاب بهترین ورزشکار معلول ۲۰۱۶ در تیر و کمان خواهد شد؟

ایران ورزشی آنلاین / بانوی تیراندازی با کمان کشورمان به‌عنوان نامزد کسب عنوان بهترین ورزشکار معلول این رشته در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. البته او برای انتخاب نهایی باید رای جمع کند. سایت فدراسیون جهانی تیراندازی باکمان اقدام به انتخاب برترین ورزشکار جهان کرده است و زهرا نعمتی، کماندار طلایی ایران در بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو برای انتخاب به‌عنوان بهترین کماندار زن معلول جهان به رای مردم نیاز دارد.

نعمتی در این باره می‌گوید:«طبق نظرسنجی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، جزو ورزشکاران برتر تیراندازی باکمان اعلام شده‌ام و برای انتخاب بهترین ورزشکار جهان در این رشته، مردم هستند که رای می‌دهند.در این فهرست نام چهار ورزشکار دیگر نیز وجود دارد و این انتخاب در راستای موفقیت‌هایی است که در بازی‌های المپیک و پارالمپیک کسب کرده‌ام.»
بانوی طلایی پارالمپیک ریو این روزها به دنبال رفع مصدومیتش است تا به زودی تمرینات خود را ازسر بگیرد: «در حال حاضر کارهای درمانی فیزیوتراپی دستم را انجام می‌دهم تا مشکل مصدومیتم برطرف شود و از بیست روز آینده تمریناتم را آغاز می‌کنم.»
نعمتی اشاره‌ای هم به حضور رییس فدراسیون جهانی تیروکمان درایران می‌کند: «رییس فدراسیون جهانی تیروکمان برای نخستین بار به ایران آمده که افتخار بزرگی است. او از شرایط تمرینی تیراندازی ایران بازدید کرد و فکر می‌کنم خیلی امیدوار شد، چون بارها تکرار کرد که ایران تیم خیلی قدرتمندی دارد و این امر برای ما امیدوار کننده و باعث خوشحالی است.»

captcha
تازه ها
بیشتر