فوتبال ایران / شناسه خبر: 72167 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 17:11
|
داوری درحال پوست اندازی است ولی قرار نیست پوست ما را هم بکنند

منصوریان: دایی هر چه به دهانش آمد گفت

روز اولی که آمدم پیش‌بینی این روزها را نداشتم. من با برنامه آمده بودم و فکر نمی‌کردم این اتفاقات رخ دهد.

ایران ورزشی آنلاین /علیرضا منصوریان بعد از شکست تیمش مقابل نفت تهران درباره این بازی گفت:«به تیم نفت تبریک می‌گویم. در یک شرایط خیلی سخت که ما یک بر صفر عقب افتادیم و بعد جلو افتادیم، روی دو ضربه ایستگاهی که قبلا رویش خیلی کار کردیم بازی را باختیم.»

وی درباره اظهارات دایی درباره فحاشی تماشاگران استقلال، گفت: «خدایی نکرده اگر هوادار چیزی به دایی بگوید باید به هوادار بگوییم فحاشی نکند. من چینی را فرستادم تا فحاشی نشود. فارغ از فوتبال، خانواده ما باهم دوست است. وظیفه ماست که نگذاریم فحاشی شود. من خودم ۲۰ بار دست تکان دادم که فحاشی نشود. دوست ندارم که فحاشی انجام شود. این موضوع را نمی‌پسندم. شاید برای دایی سوء برداشت شود. او یک چیز هم به نیمکت ما گفت که به او گفتم به نیمکت ما توهین نکن. دایی هر چه به دهانش آمد، گفت؛ او دوست صمیمی ماست ولی زود از کوره در می‌رود. او از ما بزرگتر است. ما با ادبیات فحش و ناسزا مخالفیم. ما هیچگونه شرایطی را ایجاد نمی‌کنیم که به دروغ بگوییم تا هواداران فحش ندهند. ما باید از او دفاع کنیم چون دوست ماست و سمبلی از فوتبال ماست. وظیفه ما دفاع از اوست. او چیزی که هواداران گفتند را به خود ما برگرداند.»
سرمربی استقلال درباره داوری این دیدار گفت:«من با خودم عهد کرده‌ام به داوران احترام بگذارم. داوری درحال پوست اندازی است ولی قرار نیست پوست ما را هم بکنند. ما فیلم پنالتی را دیدیم. این پنالتی جریان بازی را عوض کرد. داوری می‌تواند فلسفه یک مربی و جریان بازی و هواداران یک تیم را عوض کند. به نظر من پنالتی نبود. از فردوسی‌پور می‌خواهم از دو، سه کارشناس استفاده کند. در بازی با تراکتورسازی برخی‌ها گفتند پنالتی ما را نگرفتند. دوشنبه شب هم کارشناس نود با خودش معلوم نبود چگونه است. هند ما را هند نمی‌دانست ولی برای صبا را هند می‌دانست. اگر داور امروز اشتباه کرده باشد سرنوشت ما را خراب کرده است. ما ۸۰ دقیقه تلاش کردیم تا شرایط را برگردانیم. شاید جریان داوری به روزی برسد که کار به ویدیو چک بکشد ولی این پنالتی جریان بازی را به ضرر ما کرد. شاید اگر آن پنالتی نبود، در ۹۰ دقیقه بازی را می‌بردیم. یکی هم در دقیقه ۹۰ بود که روی برزای خطایی شد که من دور بودم و نمی‌دانم داخل محوطه جریمه برزای سرنگون شد یا نه ولی اگر داخل بود، سرنوشت تیم ما عوض می‌شد. مگر می‌شود ۳-۴ هفته پشت سر هم علیه یک تیم سوت بزنند؟ امیدوارم درباره برزای داور درست دیده باشد و خطا در داخل محوطه نباشد.»
او درپاسخ به سوالی درباره نحوه گل خوردن‌های استقلال در هفته‌های اخیر، گفت:«می‌دانستیم که مبعلی چقدر خوب کرنر می‌زند و در همه نقاطی که توپ پایین می‌آمد، یار گذاشته بودیم. ما در هفته‌های اخیر ۳ بار از کرنر گل خورده‌ایم. ما باید نسبت به این مساله سخت‌گیری کنیم. تنها راهی که نفت می‌توانست به گل برسد، کرنر بود. این ایراد فقط با تمرین حل می‌شود.»
سرمربی استقلال ادامه داد: «وقتی از یک تنگه گل می‌خورید، یعنی مشکلاتی وجود دارد. روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم. روز اولی که آمدم پیش‌بینی این روزها را نداشتم. من با برنامه آمده بودم و فکر نمی‌کردم این اتفاقات رخ دهد. از افشارزاده و افتخاری بابت لطفشان در مدیریت استقلال ممنونم. ۱۰ ثانیه سخت را پشت سر گذاشتم وقتی که از جلوی هواداران رد شدم. من در نفت همدلی را ایجاد کردم ولی فارغ از اشتباهات، به همدلی مورد نظر در استقلال نرسیدیم.»
منصوریان ادامه داد:«ما مستقیم می‌رویم. چیزی به اسم عقب‌نشینی در ما وجود ندارد و ما با قدرت به جلو می‌رویم. فقط در روزهای سخت باید تلاش کرد و به خدا توکل داشت. جز این مسیری نیست و من یاد نگرفتم که از مسیر دیگری عبور کنم. امیدوارم به یاری حق، هواداران ما را ببخشند.»
وی درپاسخ به این سوال که آیا به لیگ امیدوار است، گفت: «من خیلی دوست دارم گلی بخوریم که روی کار تاکتیکی باشد. ما با اعتقاد راسخ به راهمان ادامه می‌دهیم و ان شاءا... از شرایط فعلی خارج می‌شویم.»

captcha
تازه ها
بیشتر