فوتبال ایران / شناسه خبر: 72166 / تاریخ انتشار : 1395/9/30 16:59
|
کادر فنی استقلال همه را قلع و قمع کرد

دایی: اینقدر شو بازی نکنید

این همه به من فحش دادند. با وجود احترام به هواداران مودب استقلال، هرچه فحش دادند به خودشان گفتند. دوره «آرسن ‌‌لوپن» بازی‌ها تمام شده.

ایران ورزشی آنلاین / نفت تهران در بازی مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی مقابل استقلال به پیروزی ارزشمندی رسید و حریف سپاهان در نیمه‌نهایی شد. علی دایی سرمربی نفت تهران که این پیروزی را به خانواده بهراد غلامپور تقدیم می‌کند، در مورد بازی می‌گوید: «یک خسته نباشید به بازیکنانم می‌گویم. لازم می‌دانم این برد را به خانواده آقای غلامپور تقدیم کنم. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد تا قهرمان حذفی شویم. همانطور که گفته بودم فقط برای برد به زمین آمدیم. در کل بازی موقعیت‌های گل ما چند برابر استقلال بود ولی متاسفانه آقای خورشیدی با وجود جرات بالایش در اول بازی، 120 دقیقه علیه ما سوت زد و خیلی راحت هم آقای دانشگر را اخراج کرد تا تیم من برای بازی بعدی قلع و قمع شود.»

دایی در رابطه با مشکلاتی که در طول بازی به وجود آمد، توضیح می‌دهد: «این همه به من فحش دادند. با وجود احترام به هواداران مودب استقلال، هرچه فحش دادند به خودشان گفتند. «آرسن لوپن بازی‌ها» تمام شده که عده‌ای را بفرستید که مثلا به من فحش ندهند. تیم‌تان را با وجدان هدایت کنید. اینقدر شو بازی نکنید. منصوریان آنقدر با داور کلنجار رفت تا بازیکن من اخراج شد. اینها تقصیر کمیته انضباطی است. وقتی که می‌روند آدم درجه سه را محروم می‌کنند، همین می‌شود. نمی‌شود همه دست و پا بسته جلوی استقلال بیایند. شما نگاه کنید، ما باید در 90 دقیقه سه، چهار تا گل می‌زدیم. گل آفساید به ما زدند ولی تلویزیون غیر حرفه‌ای رفتار کرد و فقط صحنه وارد شدن توپ به گل را نشان داد. اگر قرار است فقط این دو تیم موفق باشند، چرا لیگ را برگزار می‌کنند؟ الان تیم من برنمی‌گشت به بازی، حذف شده بودیم، بعد می‌گفتند استقلال برده و نمی‌گفتند چطور برنده شده است. شما هر دو نیمه را نگاه کنید، متوجه می‌شوید ما خیلی بهتر بازی کردیم. دو، سه هفته قبل درباره زمین تختی حرف زدند. اگر زمین بد بود که برزای نمی‌توانست به این شکل به ما گل بزند. اگر دقت می‌کردیم، می‌شد استقلال را با 4- 5 گل ببریم.»
سرمربی نفت تهران در رابطه با نقش لیدرها در سکوها می‌گوید: «من به دیگران اجازه نمی‌دهم به فضای من نزدیک شوند. چرا باید لیدرها در باشگاه‌ها تصمیم بگیرند؟ اینها درد فوتبال است که ماجرای پایه استقلال را می‌شنویم و اتفاقی نمی‌افتد. به نظر من فدراسیون باید آنقدر مستقل کار کند که اجازه ورود کسی به فوتبال را ندهد.»

 

عصبانیت علی دایی

بعد از پایان دیدار تیم‌های استقلال و نفت تهران علی دایی بعد از دیدن حبیب‌ا... شیرازی رییس هیأت فوتبال استان تهران با صدای بلند به وی گفت: «نمی‌دانم چرا بازیکن من باید اخراج شود. مربیان و کادر فنی حریف از ابتدای بازی مرتب در گوش داور چهارم حرف می‌زدند و وقتی دانشگر به بیرون از زمین آمد، خوشحالی کرد. مگر او جرمی کرده است! او در طول بازی این همه فحاشی شنید، بعد از برد تیمش خوشحال شد. دایی با صدای اعتراض‌آمیزش به شیرازی گفت؛ کل کادر فنی حریف روی سر داور چهارم خراب شدند و مرتب به او اعتراض می‌کردند و همه را قلع و قمع می‌کردند اما شما هیچ چیزی نمی‌گفتید. این وضعیت که نمی‌شود.» دایی با همین حالت اعتراض‌آمیزش ورزشگاه را ترک کرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر